Móda je můj život! Ale i když miluji trendy, spíše ocením styl a nápaditost, ale také přirozenost a vlastní “hlavu”, která mnohým celebritám chybí. Protože je doba všech možných anket a ocenění, pátrala jsem po zajímavých slavnostních šatech celebs a takhle to dopadlo.

Selena Gomez

Selena Gomez.

Tahle americká kráska ví jak na to. Mezi celebritami se pohybuje od dětství a ví jak se obléknout, aby byla sexy i aby působila jako nevinné děvčátko. A právě ta jemná image se mi na ní líbí nejvíc. Bílé rozevláté boho šaty Seleně opravdu sluší, stejně tak přírodní sandálky. Kardigan bych vyměnila za pléd nebo jednobarevné pončo, ale to je jen detail. Selena umí…

Helen Mirren

Helen Mirren.

Tahle dáma mě nikdy nepřestane bavit. Řekl by jí snad někdo 72 let? Já tedy rozhodně ne… V módě si celý život drží elegantní linku s lehkým excentrismem, který je jí vlastní. Nikdy nevypadá nudně a svůj vzhled, ne úplně klasické krásky, vždy dokázala „prodat“ na jedničku – dokonalý účes, upravená, ale ne moc, a šaty, které podtrhují její přednosti. Smekám.

Emma Stone

Emma Stone.

Patří mezi nejoblíbenější herečky současnosti, přitom ani tady se o klasickou krásku nejedná. Emma má v sobě něco ze „starých časů“, a tak moudře ve svém šatníku hraje na retro linku, a moc jí to sluší. To se ukázalo i na těchto zlatých šatech v retro stylu a uhlazeném účesů z dávných hollywoodských zlatých časů.

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence.

U téhle celebrity je milé, že kromě krásy pobrala i na chytrosti a humoru. Módu miluje, i když ne vždy se trefí, ale případnou módní kritiku bere s nadsázkou. V případě rudých šatů s atypickým střihem to byla trefa do černého, i když jejich délka je malinko diskutabilní. Případné nedostatky Jen dohnala zajímavým šperkem a zářivým úsměvem.

Foto: profimedia.cz

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.