Společenská sezóna je za námi, takže konec velkým róbám. Je čas mrknout se na „normální život“, tedy běžné outfity celebrit. Jsou jiné než ty naše? A stojí za druhé podívání?
Melanie Trump & Brigitte Macron – Kdo je tady z Francie?

Tady došlo k jemnému paradoxu, tedy na setkání prvních dam Ameriky a Francie to vypadalo, že Američanka Melanie se narodila ve Francii a její „kolegyně“ přifrčela z Ameriky. Luxusní bílý kostým značky Michael Kors první dámy USA měl totiž typický francouzský šmrnc, zatímco druhá dáma působila trochu fádně.

Rudá rebelka Selena Gomez

I když je ještě hodně mladá, život se s ní moc nemazlí. Na jejím módním vkusu se to ale neodráží. Zpěvačka umí krásně vytěžit maximum ze svého vzhledu. A také umí s grácií kombinovat nekombinovatelné a zjevně se v tom cítí dobře, takže to dobře vypadá. Rudá sukně a triko s potiskem je jasným důkazem.

Věčně mladá Gwyneth Paltrow

U nějaké jiné ženy bych možná řekla, že je tenhle dress na její věk už trochu moc, ale copak to u Gwyneth jde? Pořád vypadá jako holčička a pořád má tak krásně štíhlé nohy až do nebe, že můžu říct jen: „och, ta je dokonalá…! Určitě je za tím její super zdravý životní styl a také schopnost podtrhnout na sobě to, co je nejkrásnější.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.