V sobotu 8. června propukne již podeváté na pražském Staroměstském náměstí Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink. Stejně jako v minulých letech proběhne soutěž v rámci Mattoni koktejl festivalu, na němž vystoupí české a slovenské hudební hvězdy. Vstup na festival je tradičně zdarma.

V 15.00 vystoupí Monkey Business, v 16.15 Mikolas Josef, v 17.00 Katarína Knechtová, v 18.30 Tomáš Klus a ve 20.00 Bára Poláková. Celý festival zakončí ve 21.00 hudební vystoupení zpěváka Davida Kollera. Nebude chybět ani barmanská flair show Václava Abrahama a Martina Vogeltanze. Celým festivalem bude provázet moderátor Libor Bouček.

Program Mattoni koktejl festivalu, oslavy Světového dne nealkoholických koktejlů, začne ve 14.15 a své soutěžní koktejly umíchají barmani z 20 zemí. Českou republiku bude letos reprezentovat Jan Šebek, který namíchá svůj vítězný koktejl národního kola „Birdie“. Pro diváky bude letos poprvé připravena možnost ochutnat všechny soutěžní koktejly přímo od jejich autorů.

 

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.