Už jste slyšeli o takzvané udící pistoli neboli Smoking Gun? Je perfektním doplňkem jakékoli kuchyně. Dokáže povýšit různé druhy potravin a nápojů na gurmánský zážitek. To vše bez přidaného tepla a díky příchuti přírodního kouře, kterým je dřevo z jabloně nebo bílého ořechu. Pro rychlé a snadné výsledky pistoli lze použít před nebo po vaření.

Jemný kouř – zvláště ten, který pochází ze dřeva ovocných stromů nebo buku – dodává pokrmům i nápojům nádech něčeho výjimečného. Toto malé vylepšení domácí kuchyně ve tvaru pistole či malé vrtačky dovede díky elektrickému zdroji z baterií rozpálit štěpky z voňavého dřeva v malé násypce a pomocí krátké hadice zavést kouř tam, kam potřebujete. Může to být do plastového sáčku, pod poklici hrnce či pod skleněný poklop. Lze tak ochutit už hotová jídla, aniž bychom je jinak, než zauzením změnili, protože kouř je studený. To je výhodné třeba u zauzení zmrzliny nebo ledových koktejlů.

Výrobník kouře u pistole je dvourychlostní a součástí balení jsou krom potřebných dvou kusů baterií typu AA i dvě kovové dózy se dvěma druhy dřevěných štěpek, přičemž každá dávka je na dvanáct udících cyklů. Ty z jabloně mají mírně sladkou vůni, která se hodí na zauzení jemného masa, koktejlů nebo pohárů se zmrzlinou. Dřevo bílého ořechu zase poskytuje silnou a zemitou vůni, vhodnou zejména pro hovězí nebo vepřová masa, popřípadě na zeleninu.

Udící pistoli neboli Smoking Gun značky Sage BSM600 v hodnotě 3190 Kč můžete nyní vyhrát v naší soutěži.

Soutěžit bylo možné do 13. 4. 2018 do 23:59 hodin. Pozor! Soutěž je pouze pro registrované.

Nápovědu najdete zde.

Výherce: 

Marcela Janálová, Holešov

Foto: Sage

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.