Vůně Attraction Sensation for her od AVONu v sobě nese květinové, orientální i ovocné tóny a je jako stvořena ke svádění. Zkuste štěstí a soutěžte o jednu z pěti těchto jedinečných dámských vůní.

Společnost AVON je již více než 125 let synonymem krásy, optimismu a inovace. V nabídce jejího portfolia najdete produkty dekorativní, pleťové a tělové kosmetiky, vůně, dekorace, módní a bytové doplňky. Do soutěže pro naše čtenáře nám věnovala pět vůní Attraction Sensation, o které si nyní můžete zasoutěžit.

Vůně, která umí svádět

Odvážné kožené tóny obsažené v jádru vůně Attraction Sensation jsou neodolatelné a mají stimulující účinek. Po vetření do pokožky zůstávají v paměti a podtrhují smyslnost. Rafinované složení dámské varianty vyvinul jeden ze světově nejprestižnějších tvůrců parfémů, Francouz Laurent Le Guemec.

Kromě luxusního složení se voňavá kompozice vyznačuje dlouhotrvajícím účinkem – na pokožce vydrží až osm hodin! Vzrušení z neodolatelné přitažlivosti začíná okamžikem vdechnutí této omamné vůně. Tělo okamžitě reaguje na tóny švestky, srdce rozbuší svůdný arabský jasmín a hypnotizující účinek zajistí kašmírové dřevo.

Soutěžní otázka:

Jak dlouho je společnost AVON synonymem krásy?

125 let

200 let

Nápovědu naleznete v textu.

O pět vůní Attraction Sensation for her lze soutěžit do 8.3.2020

Soutěž o AVON Attraction Sensation for her

Foto: Jakub Stadler

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Napište svůj komentář
Vaše jméno