Hledáte alternativu k neestetickým a neekologickým plastům? Začněte svým pitným režimem! Vyměňte vláčení PET lahví se sycenými nápoji z obchodu za nový luxusní výrobník SodaStream Crystal, pomocí kterého si v pohodlí svého domova připravíte čerstvou perlivou vodu přímo do elegantní skleněné karafy. Při jejím servírování doslova pookřejí všechny vaše smysly!

Představte si osvěžující chuť čerstvě naperlené vody, jejíž bublinky při nalévání jemně praskají. Přesně taková je perlivá voda připravena v novém výrobníku SodaStream Crystal. Jeho design plně koresponduje s myšlenkou, že voda a ušlechtilé sklo k sobě neodmyslitelně patří. Elegantní kombinace sněhově bílé barvy a kovu činí z tohoto přístroje nejen designový kousek, ale zároveň funkční řešení, které při každodenním používání jistě oceníte. Skleněná láhev je chráněna pevnou ocelovou nádobou pro vaše maximální bezpečí a vy si počtem stisknutí ovládacího tlačítka sami určujete sílu perlivosti.

Pro dokonalý zážitek

PET láhve na stole pokazí dojem i z toho nejlepšího stolování. Se skleněnou lahví, která je součástí balení SodaStream Crystal vám však toto faux pas nehrozí. Je vyrobena z kvalitního skla a svým provedením připomíná luxusní křišťálovou karafu. Lahev můžeme umývat v myčce, takže její životnost je prakticky neomezená. Je vybavena praktickým hermetickým uzávěrem, díky kterému v ní můžete perlivou vodu skladovat například v chladničce, aniž by byly ovlivněny její chuťové vlastnosti.

Aby byl estetický dojem při servírování perlivé vody dokonalý, k výrobníku si můžete přikoupit i originální sadu 4 skleněných pohárů, které dokonale ladí s designem skleněné karafy. Sklenice mají objem 330 ml a jsou vhodné do myčky nádobí.

Sadu jedné skleněné lahve a čtyř skleniček od SodaStream mají možnost vyhrát 3 soutěžící.

Soutěžit bylo možné do 25. 4. 2018 do 23:59 hod.

Nápovědu najdete zde.

Výherci: V. Zelenková, L. Vilímová, A. Pytlíková

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

1 komentář

Comments are closed.