Kdo nevyzkouší, nepochopí! Surf Arena, jediný indoor trenažer surfování v ČR, je místo, kde si přijde na své každý. Protože Surf Arena není jenom o surfování. Je o stylovém designu, kvalitním gastro zážitku, pohodové hudbě, ale především o zábavě určené naprosto všem. Surfing, bodyboarding, narozeninové oslavy, teambuildingy, firemní večírky. To vše pod jednou střechou!

Jste člověk, co se rád baví a zkouší nové věci?

Pokud si chcete vyzkoušet, jaké to je, si stoupnout na prkno, anebo si prostě jen užít tu nejlepší zábavu, je Surf Arena to pravé místo právě pro vás! Jízda v Surf Areně je zážitkem na celý život, kterým vás provedou zkušení instruktoři. Ti se vám během lekce věnují individuálně a za hodinu na surfu naučí jezdit každého. Po lekci vám stáhnou video záznam z vaší jízdy a proberou s vámi vaše čerstvé dojmy. Vaši blízcí vás v mezidobí mohou podporovat z pohodlí kavárny s výborným domácím sendvičem a domácí limonádou.

Jste sportovní nadšenec?

Indoor surfing je jedinečná sportovní aktivita, která si v posledních letech vydobývá místo v srdcích stále většího počtu lidí. Je to sport, který si přebírá prvky mnoha dalších „boardových“ sportů a kombinuje je tak, že dovoluje si za rychlého progresu užívat nespočtu skvělých triků a fyzických výkonů.

V Surf Areně si také můžete užít spoustu zábavy během jízdy na bodyboardu. Bodyboarding je jízda vleže nebo na kolenou, během které se zaručeně zasmějete. Tato aktivita ale také nabízí spoustu výzev v podobě salt, přemetů a dalších triků.

Pět výherců obdrží poukazy na 30 minut jízdy v Surf Areně. Soutěžit můžete do neděle 2. prosince 2018.

Nápovědu najdete zde.

 

Výherci: K. Hedvíková, L. Jasoněk, D. Petrtýlová, M. Křelovcová, I. Maděrová

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.