Dopřejte letos o Vánocích krásnou a zdravou pleť sobě i svému partnerovi a soutěžte o balíček z limitované edice ON + ONA lékařské kosmetiky NeoStrata v hodnotě 1690 Kč!

Produkty, které značka NeoStrata vyvíjí, jsou proto určeny pro všechny ženy i muže a smyslem kampaně ON + ONA je sdílet péči o pleť se svým partnerem, podělit se s ním o oblíbené produkty a třeba je i společně používat. 

Jaké produkty soutěžní balíček obsahuje?

Čisticí gel pro suchou a citlivou pleť NeoStrata Facial Cleanser (200 ml), který pokožku jemně a šetrně čistí, odstraňuje z ní mastnotu i veškeré nečistoty, a to včetně make-upu. NeoStrata Facial Cleanser nedráždí ani velmi citlivou pleť, naopak ji hydratuje a optimalizuje její pH. Ve složení produktu chybí mýdlo a olejové přísady, zato produkt obsahuje látku glukonolakton (4%). NeoStrata Facial Cleanser je určený k čištění pleti ráno a večer, neboť ji dokonale připraví k následné aplikaci pleťového séra, denního či nočního krému.

Vyhlazující mléko NeoStrata Ultra Smoothing Lotion (200 ml) poslouží k péči o pleť v obličeji i o pokožku celého těla. Vyhovovat bude normální, velmi suché i smíšené pleti a muži si ho zamilují zejména pro zklidnění pokožky po holení. Produkt obsahuje kyselinu glykolovou (8%), kyselinu citronovou (2%), amfoterický komplex a AHA kyseliny. Lotion má mimořádné hydratační a regenerační účinky, vyhlazuje pleť i pokožku celého těla a komplexně zjemňuje její strukturu. Při dobré snášenlivosti je možné NeoStrata Ultra Smoothing Lotion používat dvakrát denně, ráno i večer. Při každodenní aplikaci na obličej ovšem dermatologové radí používat spolu s ním také produkt s ochranným faktorem, anebo se slunečnímu záření vyhýbat.

 

Nápovědu naleznete zde

Soutěžit je možné do 15. 12. 2019

Více o kampani i obou produktech se dozvíte na oficiálním e-shopu www.neostrata.cz.

Výherce: Monika Bačová

Foto: archiv NeoStrata