Biosolis je belgická značka 100 % přírodních produktů na ochranu proti slunci. Do svých směsí používá jen přírodní minerální látky, oleje a také složky organické Aloe vera. 

Všechny složky kosmetiky Biosolis přispívají k ochraně kůže před nízkým i vysokým slunečním zářením a zároveň vyživují pokožku, která bývá ze sluníčka vyprahlá. Produkty jsou voděodolné a nezanechávají bílý film na pokožce. Snaží se chránit nejen vás, ale také životní prostředí. Proto jsou všechny přípravky bez chemikálií, parabenů a obaly jsou recyklovatelné. Biosolis má certifikaci EcoCert a Cosmebio.

Balíček se třemi produkty opalovací kosmetiky Biosolis mohou vyhrát 3 soutěžící. Balíček obsahuje Hydratační a sublimační opalovací olej SUN SPRAY SPF20 100ml, krém na obličej BIOSOLIS FACE ANTI-AGING CREAM SPF30 15ml, mléko po opalování BIOSOLIS AFTER SUN MILK 150ml.

 

Soutěžit můžete do úterý 14. srpna.

UPOZORNĚNÍ: Z důvodu technické chyby byly do 12. srpna zveřejněny chybné varianty odpovědí. Všechny do té doby vyplněné odpovědi proto označujeme za správné. Redakce

Nápovědu najdete zde.

Výherci: J. Necidová, I. Vejvodová, H. Posoldová

 

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

4 KOMENTÁŘE

Comments are closed.