Počasí se nám trochu umoudřilo a jaro se pomalu hlásí slovo. S ním ale také časté změny počasí. Ráno mrzne a odpoledne nám teploty skáčou pomalu k patnácti stupňům. Právě v těchto měsících může být náš imunitní systém oslaben a snadněji podléhá útoku virů. Balíček Aspecton uleví celé vaší rodině, pomůže se suchým kašlem, podrážděnou sliznicí i ucpaným nosem.

Za nachlazením stojí celá řada virů, které se nejčastěji usídlí v nosní sliznici, v krku a na průduškách. Záněty horních i dolních cest dýchacích jsou pak často doprovázené i zvýšenou teplotou a tak nám dokáží pořádně znepříjemnit každodenní fungování. V takové situaci je pak nejlepší ulehnout na pár dnů do postele s horkým čajem se zázvorem, protože pokud se rozhodnete virózy přecházet, často se pak vrátí a to v mnohem větší síle.

Jak předejít viróze?

Preventivně se můžeme nachlazení bránit otužováním, vyváženou stravou, pohybem na čerstvém vzduchu, přísunem vitamínů a minerálů a hlavně dostatkem spánku, ten je pro naše tělo nesmírně důležitý.

Co pomáhá při léčbě?

Pokud vás už nějaká ta viróza skolila, nezapomínejte hlavně na dostatek tekutin, zejména horké nápoje, které dýchacím cestám napomohou od zahlenění.

Osvědčenými pomocníky při nachlazení jsou zdravotnické prostředky Aspecton. Proti rýmě a ucpanému nosu pomůže nosní sprej Aspecton. Sirup Aspecton Junior s příjemnou medovou chutí utlumí dráždění kašlem, aniž by přitom potlačoval vykašlávání hlenu. Cucavé tablety Aspecton s příchutí černého rybízu a vitaminem C pak vytvoří ochrannou vrstvu v hrdle a uleví podrážděné sliznici. Hlavní aktivní látky v přípravcích Aspecton navíc pocházejí z přírody.

Správnou odpověď hledejte na www.pripravky-apotex.cz

Balíček obdrží tři výherci. Soutěžit můžete do pátku 8. března.

Výherci: H. Nováková, R. Kopřiva, K. Časková

Foto: pixabay.com/silviarita

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.