Víte, že kolagen je nejhojněji zastoupená bílkovina v našem těle? Najdeme ji ve svalech, kostech, trávicím systému a šlachách. Dostatečné množství kolaganu v těle je důležité i pro kvalitu vlasů, nehtů i pokožky. Mít nádhernou hustou hřívu a pevné dlouhé nehty je přeci snem snad každé ženy. Ne každá ale takovou nadílku od přírody dostala a drahá kosmetika také není všemocná. Zasoutěžte si proto o doplněk stravy Colafit, který obsahuje čistý krystalický kolagen.

Tělo si kolagen dokáže vytvořit samo, ale s postupem věku produkce výrazně klesá, největší pokles nastává kolem čtyřicátého roku života. Bez kolagenu pak vaše pokožka viditelně stárne, tvoří se vrásky, horší se kvalita vlasů, lámou se nehty a kosti i klouby chřadnou. Také vazivo ztrácí elasticitu, což se může projevit například bolestmi zad.

Kolagen se dá získat ze stravy, hlavně z potravin s vysokým obsahem proteinů. Mezi takové, které podporují tvorbu kolagenu, patří například hovězí maso, ryby, červená zelenina, citrusové plody, vývary z kostí. Nejsnáze získáme kolagen prostřednictvím doplňků stravy.

Dodejte vašemu tělu čistý kolagen s doplňkem stravy Colafit. V každé dávce je obsažen čistý, šetrně zpracovaný kolagen typu I. Colafit je oblíbený zejména pro jednoduché užívání v podobě malých pěnových kostiček. Každá kostka obsahuje 8 mg lyofilizovaného kolagenu čistoty 99,9% bez dalších přídavných látek a barviv. K pokrytí doporučené denní dávky postačí jedna kostička. Výrobek je vhodný také pro těhotné a kojící ženy a pro děti od 2 let.

Soutěžte s námi a vyhrajte balení Colafitu obsahující 60 kolagenových kostiček. Nápovědu najdete na stránce https://www.pripravky-apotex.cz/cs/

Soutěžit můžete do pátku 3. května 2019.

Výherci: Mirka Škampová, Petra Ferenčíková, Marcela Kubelková

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.