Na to, že slavní muži mají po boku mladé manželky a milenky, jsme si už dávno zvykli. Naopak se to moc často nestává. Přesto mladý partner je prý pro ženu afrodisiakum… A které celebrity se podle toho řídí?


Tilda a Sandro

Herečka Tilda Swinton a její přítel Sandro Kopp.

Herečka Tilda Swinton (57) je takový chameleon a to nejen co se rolí týče. O Tildě by se asi stěží dalo říct, že je kráska. Přesto je módní guru i uznávanou herečkou, která platí za nezávislou ikonu, jako například Cate Blanchett. Na image jí rozhodně neubírá o sedmnáct let mladší partner Sandro Kopp, který naopak mezi krasavce rozhodně patří…

Sharon a Angelo

Herečka Sharon Stone a její přítel Angelo Boffa.

Kráska, kterou asi nejvíc proslavil sexuální thriller Základní instinkt, se nikdy nebála provokovat. A tak asi jen málokoho překvapí, že dnes září po boku o devatenáct let mladšího milence, Itala Angela Boffa. I tahle dáma potvrzuje, že láska s mladším ubírá léta.

Lisa a Jason

Lisa Bonet a její přítel Jason Momoa.

A do třetice všeho dobrého… Bývalá manželka rockera Lennyho Kravitze, Lisa Bonet (50) žije už léta po boku stejně slavného krasavce, Jasona Momoa, který je o celých jedenáct let mladší. I když Jasonova herecká hvězda prudce stoupá, vedle Lisy je prý stále šťastný a ona vedle něj jen kvete.

Foto: depositphotos/Goodluz; profimedia

Léta se věnuje nejstarší medicíně světa ajurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem.