Začal školní rok a my vám i vašim dětem chceme spolu s královstvím hraček Bambule.cz udělat radost. Proto jsme pro vás připravili dvacet poukázek na nákup v hodnotě tisíc korun do hračkářství s nejširší nabídkou. Šance na výhru jsou vysoké!

Hračky pro kluky, hračky pro holky – vše skladem! Akční ceny, rychlá doprava, osobní odběr na prodejnách. Široký výběr kvalitních hraček od světových i domácích výrobců. Největší výběr LEGO, Barbie, Fisher Price a dalších značek. To vše nabízí Bambule.cz.

Protože toto hračkářství s nejširší nabídkou miluje děti, chce jim zpříjemnit začátek školního roku. Nákup za tisíc korun určitě udělá radost nejen vašim špuntům, ale celé rodině při společném hraní! Tak zkuste štěstí. Exkluzivně na ŽENYDÍVKY.CZ.

Soutěžili jsme o dvacet poukázek v hodnotě 1000 korun!

Výherci:

H. Pášová, Ústí nad Labem / M. Dubinová, Vrbka / J. Pešl, Halenkovice / E. Pachmanová, Praha/ L. Pazourková, Praha / E. Veselá, Most / P. Brázdová, Lukov / Z. Brňová, Hroznová Lhota / D. Fědorová, Havířov / J. Smoláková, Tachov / P. Radousová, Litoměřice / A. Hugová, Ostrava / Š. Havlová, Praha / O. Továrek, Ostrava / A. Brychcínová, Plzeň / K. Balejová, Pozděchov / J. Fnuková, Litoměřice / M. Pátková, Ostrava / Z. Nosek, Praha / J. Listová, Brno.

 

 

Kompletní pravidla soutěže a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

3 KOMENTÁŘE

  1. Moc děkuji za výhru. Dárky na vánoce už jsou na cestě. Marcela

Comments are closed.