Jste sama a máte tendenci se litovat a neustále se rozhlížíte, koho byste ulovila? Tak toho nechte a užívejte si věcí, které si jako zadaná už nebudete moci vychutnat. Muž vašich snů přijde, až to budete nejméně čekat… a zatím…

…žádné vaření ani starosti

Nikde není psáno, že nesmí žádný chlap překročit přes váš práh. Ale užijte si jeho přítomnost a pak ho zase vyprovoďte. Má to své výhody. Odpadá totiž vyváření obědů a večeří, praní prádla a uklízení. Navíc si se svým objevem nestihnete ani lézt na nervy a budete se na sebe o to víc těšit.

… hodně flirtování

Padl vám do oka kolega nebo soused odnaproti? Nejste jeptiška, takže vytáhněte ženské zbraně a trochu si zaflirtujte. Nezávazně, samozřejmě! V každém chlapovi, který se na vás usměje, přece nemusíte vidět potencionálního tatínka svých dětí. Flirt vám zvedne náladu a utvrdí vás v tom, že jste krásná a žádoucí.

…večeře za pět minut

Muži zpravidla nebývají vyznavači zdravé stravy. Milují tlačenku a potrpí si na teplé večeře, na což musíme při společném životě brát ohledy. Pokud žijete sama, můžete si dopřávat, čeho se vám zlíbí. Máte vymetenou ledničku a kromě plátku sójového masa a dvou rajčat v ní nic není? Nikdo vás za to nebude peskovat.

…nákupy drahých bot povoleny

Zamilovala jste se do příšerně drahých bot, a když si je koupíte (a vy to uděláte), budete jíst do konce měsíce suché rohlíky? Těžko říct, jestli je to dobře nebo špatně, ale každopádně je to jen vaše rozhodnutí. Nikdo vám to nebude vyčítat. Pokud jde o peníze, single život má i další výhody. Nemusíte utrácet za kvanta jídla a další propriety na provoz dvoučlenné domácnosti. A taky nemusíte kupovat žádné dárky pro partnera ani jeho příbuzné.

…doma si můžete dělat, co chcete

Spát na straně postele, která vám vyhovuje. Vstávat a chodit spát, kdy chcete. Koukat se dokolečka na romantické filmy a nestane se, že by na vás někdo vrčel, ať to přepnete, protože dávají Ligu mistrů. Nikomu navíc nevadí poházené oblečení na podlaze, nevyluxovaný koberec či vlasy ve vaně. Je to prostě jenom váš nepořádek a vy si ho můžete uklidit, až se vám bude chtít.

Foto: Profimedia.cz

Šéfredaktorka časopisů POPCORN, Top dívky a webu ŽenyDívky.cz.