Proč na trh posílat další titul? Protože tento časopis je jiný! Cílí na široké spektrum žen od 35 let, které žijí dynamickým životem. Pracují, starají se o rodinu, ale také mají své sny.

Časopis jsme proto nakombinovali tak, aby se mohly potěšit módními a kosmetickými stránkami, zasnít se při cestování, které se bude střídat s rodinnými tématy – jak pečovat o děti, jak vybrat školku či školu atd. Naše čtenářky dostanou praktický návod jak doma protáhnout tělo při józe, uvařit lehké večeře, ale také jak si vyrobit přírodní kosmetiku nebo zkusit být sobě i rodině domácím lékařem s bylinami.

A protože zdraví je v tištěných i internetových časopisech čím dál čtenější téma, připravili jsme dvě dvoustrany zdraví klasického i alternativního.

Dále na čtenářky čeká odpočinková, zábavnou formou pojatá, esoterika, ale také zajímavé rozhovory a v neposlední řadě i silné příběhy celebrit a retro lásky u nichž se můžou zasnít během zaslouženého odpočinku. Těšit se můžou i na poradny odborníků.


Nový časopis plný inspirace, módy, kosmetiky, zdraví, bylinek, praktických návodů cvičení, poraden… ale také hvězdných nebo retro příběhů.

Nejděte v něm prostě vše, takže jiný časopis už potřebovat nebudete!

Časopis Sedmička pro ženy můžete sledovat i na Facebooku.
Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.