Čas kvapí, do Štědrého dne zbývá jen několik hodin a vy stále postrádáte nějaké dárky? Vyřešte nadílku rychlým nákupem na internetu.

Vánoční balíčky české kosmetiky Reha

Výroba kvalitní české kosmetiky vychází z více než 100 let starých receptur a herbářů. Složení produktů klade důraz na minimální počet ingrediencí bez parabenů, silikonů, alkoholu či syntetických látek. Zaručuje dobrou kožní snášenlivost, v každém produktu je maximálně deset až dvanáct prokazatelně účinných látek. Minimalistické složení přispívá k šetrnosti vůči životnímu prostředí a rovněž při výrobě je dbáno na dodržování původních technologických postupů při zahřívání, slévání, míchání, emulgaci a vyzrávání krémů. Na unikátním složením přípravků řady se podílí i lázeňský dům Reitenberger Spa Medical v Mariánských Lázních, který výrobky používá v rámci lázeňských a beauty procedur. Řada Reha kosmetiky zahrnuje produkty vhodné pro rehabilitaci, regeneraci při sportu i kosmetické využití. Více na ww.rehacosmetics.cz.

Pořádně nabroušený dárek

Hledáte dárek pro dobrodruha? Něco opravdu originálního, co potěší? Darujte mu kreativní sadu KutilBox na výrobu nože. Zručný kutil se výrobou nože z připravených komponentů zabaví cirka na čtyři hodinky. Výsledek v podobě malého nože už bude mít napořád stejně jako vzpomínku na jeho výrobu zdolanou vlastními silami. KutilBox na výrobu nože je k dostání na www.adrop.cz za 1.599 korun.

Originální obraz

Toužíte po jedinečné dekoraci nebo neotřelém dárku pro své blízké? Skvělým řešením je obraz na míru z vlastní fotografie vytištěné vysoce kvalitním velkoformátovým tiskem na speciální ekologické plátno ze stoprocentní bavlny napnuté na skryté rámy z prvotřídního smrkového dřeva. Pořídíte ho v e-shopu Hornbachu a rozměr plátna si vyberete dle svých požadavků. Například u rozměru 40 x 80 cm vás tento stylový obraz přijde na 1990 korun.

Dárkové balení oceněných chilli omáček a chutney

Hledáte dárek pro gurmána, kterému pálivé není cizí? Darujte mu parádní dárkové balení se čtyřmi oceněnými chilli omáčkami. Najde v nich lehce pálivé vzorky i omáčku, která doslova rozproudí krev. Možná ukápne i slza… Všechny omáčky pocházejí z kuchyně české firmy My Chilli, která se svými výrobky pravidelně sbírá ceny po celém světě. Ty nejlepší skvosty jsme zabalili do krásného dárkového balení. K zakoupení na www.adrop.cz za 849 korun.

 Pro bezpečné bydlení

Bezpečnost našich blízkých je jednou z nejdůležitějších věcí. S chytrou vchodovou Wi-Fi kamerou, kterou lze ovládat přes smartphone nebo počítač, získá obdarovaný přehled o každém, kdo se u něj během dne objeví. IP Smart kamera Yale SV-DAFX-B umožňuje díky detekci pohybu a konverzaci v reálném čase povídat si s volajícími – říct pošťákovi, ať nechá balíček u souseda, nebo přátelům, že mají přijít zadem, když jste na zahradě. Vestavěný reflektor a siréna navíc vytváří aktivní odstrašující prostředek pro nechtěné návštěvníky u vašich dveří. K dostání na www.hornbach.cz za 2.690 korun.

 

Foto: Depositphotos.com, archiv firem

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.