Zima dává naší pleti pořádně zabrat. Tvář je vysušenější, matnější a při zanedbání správné péče ztrácí na vitalitě. Vše se ale dá zachránit používáním správné kosmetiky a postupů v líčení, které nám pomohou docílit zdravého tónu pleti. Notino.cz pro vás má tipy a triky, jak zazářit i v sychravé zimě.

Vsaďte na peeling

Peeling je často opomíjená, ale přitom velmi účinná forma čištění pleti. Oproti běžným mycím produktům na obličej obsahuje malé mikročástice, které odstraňují odumřelé části pokožky. Pleť je pak hladší, na pohled zdravější a celkově zregenerovaná.

Aby měly peelingové přípravky ten správný efekt, je zapotřebí používat je minimálně jednou týdně. Výsledky uvidíte rychle. Na Notino.cz si můžete vybrat z velkého množství gelových či krémových konzistencí tu, která sedne právě vám.

Nejen tvář si zaslouží naši speciální péči. Peeling je dobrý pro pokožku celého těla. Notino.cz nabízí tělový peeling v neodolatelných vůních, takže svou pokožku krásně zvláčníte, a navíc příjemně provoníte.

Trend v líčení – highlighters

Pod trendy názvem highlighter se skrývá kosmetický zázrak – rozjasňovače a rozjasňující pudry. Vaší pleti dodají jiskru díky obsahu pigmentů, které odráží světlo. Pleť zkrátka může zářit i v zimě.

Váháte, jak zvolit ten správný produkt? Nejprve si ujasněte, zda vám více vyhovuje rozjasňovač jako pudr, tyčinka nebo v tekuté formě. Poté zvolte správný odstín, který by měl ladit s barvou vaší pleti. Odstíny do zlata jsou vhodnější pro opálenou pleť, bílé či perleťové rozjasňovače budou naopak slušet světlejším typům.

Rozjasňovač nanášejte na vrchní část lícních kostí, na hranu nosu, pod obočí, k vnitřním koutkům očí a nad horní ret. Stačí vždy jen tenká vrstva rozetřená do ztracena.

Notino.cz nabízí rozjasňovače všech populárních značek – Bourjouis, Makeup Revolution, Pupa nebo Ardeco. Tak který bude ten nejlepší pro vás?