Vyvíjelo se to tááák dobře – až jste uvěřila, že vaše láska vydrží navždy! Ale pak se najednou váš princ přeměnil v žabáka a zlomil vám srdce? Hlavu vzhůru, princezno! Pomůžeme vám dostat se přes vztah s ex a ukážeme vám, jak se s dobrou náladou vrhnout do flirtování!

Pusťte svou bolest ven

Zejména ze začátku, kdy to hodně bolí, je velmi důležité přiznat si svou bolest. Brečet, křičet, tlouct do matrace – dovolené je všechno, co pustí vaše emoce ven. Truchlení vám udělá dobře!

Najděte si duševní a morální podporu

Na co máte vaši “nejku”? Přesně! Aby vám poradila a stála po boku, až se bude vaše srdce třást! Když prožívá špatné časy ona, jste tu pro ni a přesně tak to funguje i naopak. Potlačovat vztek a zklamání a sama si ho „uvnitř chroupat“ není dobrý nápad. Naopak, nadělá to ještě větší škodu. Nemáte náladu na dobře míněné rady? Občas ale není na škodu podívat se na věci z jiné perspektivy. Vyzkoušej to! Když už nefunguje nic, je tu ještě prosecco…

Zaručeně nebyl perfektní

I když se vám bude snažit váš vnitřní pocit v tomto hlubokém zoufalství namluvit opak: ON rozhodně nebyl Mr. Perfect! Proč jsme si tím tak jisté? Položte si tuhle jednoduchou otázku: Proč už tu není? Už jen fakt, že vás zranil, ho vykopl ze seznamu „top 10 boys on earth“. A co jeho špinavé ponožky, nudné Champions League večery, nebo jeho vychloubání před ostatními? Vidíte, pár chybiček by se našlo… Napište si je a mějte radost z toho, že je konečně pryč!

Rozmazluje se

Co teď potřebujete ze všeho nejvíce? Pohladit svou duši! Dopřejte si něco, co už jste si dlouhou dobu přála. Ať to stojí cokoli. (Moje přítelkyně Eva si po hrozném rozvodu koupila drahé boty, na které vůbec neměla, a nosila je s radostí spoustu let…) I nový koníček vás může přivést na jiné myšlenky. Vyzkoušejte prostě něco nového!

Namiřte svůj pohled opět dopředu

I když to ze začátku bude bolet, oprostit se od všeho, co vám ho bude připomínat. Věci nemusíte hned vyhazovat, můžete je třeba uložit do krabice ve sklepě – ale potom od nich ruce pryč! Abyste mohla znovu začít, musíte nechat minulost za sebou. Teprve potom si budete moct užívat přednosti single života: flirtování, co to jen dá, chození na rande, kdy a s kým se vám chce, experimentování s novými koníčky… just have fun and enjoy!

Hvězdy radí, jak se vyrovnat s rozchodem …

Katy Perry 

Rozchod s chlapem? Chce to změnu nejen v lásce! To si řekla také Katy Perry, která se po rozpadu vztahu s Orlandem Bloomem nechala ostříhat nakrátko a obarvit na blond. Hodně holek razantně změní svůj look – vyzkoušejte to taky a nebojte se experimentovat. Udělejte ze sebe kočku, jen ať váš ex zjistí, o co přišel!

Taylor Swift 

Jak se slavná zpěvačka vyrovnává s rozchody? Napíše o svém bývalém písničku! Tím je už pověstná! Když už má zlomené srdce, aspoň to přetaví v něco pozitivního – nový hit! Zkuste to také – a pokud nemáte hudební talent, tak třeba namalujte obraz, napište povídku nebo se nějak jinak kreativně realizujte.

Foto: Profimedia.cz

Šéfredaktorka časopisů POPCORN, Top dívky a webu ŽenyDívky.cz.

1 komentář

  1. Plně souhlasím s „naší“ Venuší: Každý rozchod bolí, někdy míň, někdy víc a někdy nesnesitelně, ale vždycky je to nakonec brána k novému, jinému a v mém případě rozhodně lepšímu směru v životě. Jo a hodně drahý botičky jsou vážně chutný lék 😍

Comments are closed.