Je krásná a na svůj věk perfektně udržovaná. Prý je oddaná žena a nezkazí žádnou legraci. Přesto se jí štěstí vyhýbá, tedy aspoň to v lásce. Najde Jennifer ještě muže svého života?

V roce 2000 se vdala za slavného herce Brada Pitta, kterého poznala při natáčení Přátel. Jejich manželství bylo pokládáno za dokonalé! Až do roku 2005, kdy Jennifer požádala o rozvod poté, co prosáklo navenek, že ji Brad podvádí s Angelinou Jolie, se kterou se sblížil při natáčení filmu Mr. and Mrs. Smith.

Jennifer Aniston a Justin Theroux.

Na muže moc štěstí nemá, začátkem tohoto roku Aniston oznámila, že ona a Justin Theroux se rozchází po dvou letech manželství, manželé byli od roku 2015.

Není žádným tajemstvím, že Jennifer Aniston má pevné tělo. Pokaždé, když jde po červeném koberci v šatech bez rukávů, nemůžeme si pomoci, její vypracované paže a její nohy byly skutečně určeny k tomu, aby je v krátkých róbách dávala na obdiv.

Sympatická, usměvavá a vždy přirozená – to je komediální herečka, která do hollywoodského světa vstoupila díky legendární roli Rachel, v seriálu Přátelé. Jennifer Aniston není příznivkyní tvrdé dřiny, či nelidských diet, i proto z ní vyzařuje pohoda a laskavost. Navíc její štíhlou, tak akorát vymakanou postavu nezbývá než obdivovat. Jak k ní můžete přijít i vy?

Jennifer nedá dopustit na jógu a box

Jógu cvičí třikrát až čtyřikrát do týdne, ale ráda ji proloží i spinningem. Jenn spolupracuje s trenérkou Mandy Ingber, které razí nové pojetí jógy, tzv. yogalosophy. Díky józe totiž můžete vyrýsovat tělo, posílit imunitní systém a vnitřní vyrovnanost. Odstraněním stresu se vám přirozeně zlepší stravovací návyky, i pleť. Tato harmonie je pro Jenn nejdůležitější. Herečka, producentka a podnikatelka se většinou spoléhala na jógu, která ji udržela v kondici, ale nedávno se pochlubila tím, že přidala další, trochu intenzivnější cvičení a tím je box.

„Minulý rok jsem objevila box, a já to miluju. Mám trenéra jménem Leyon, kterému věřím, když říká, že jsem báječná, “ zažertovala během rozhovoru. Hvězda přiznala, že je to ten “ nejtěžší trénink, zcela jiný než jóga “ které se už léta věnuje. „Box trénuje mozek – tvůj mozek musí fungovat, není to, jako sedět na kole. Box je úžasný!, „řekla. „Boxování je skvělý způsob, jak dostat ze sebe vztek a agresi,“ řekla během rozhovoru pro InStyle . „Duševně se oprostíte od všech negací, které vidíte a slyšíte každý den.“

Natočí se pokračování oblíbeného seriálu Přátelé?

Jennifer Anistonová uvedla, že Courtney Coxová a Lisa Kudrowová mluvili o možném restartu Přátel. V rozsáhlém rozhovoru v InStyle dodala, že „fantazírují“ o pokračování. „Courteney, Lisa a já o tom mluvíme, fantazírujeme o tom. Byla to opravdu nejlepší práce, jakou jsem kdy měla,“ řekla Aniston. „Nevím, jak by to vypadalo dnes, ale nikdy nevíte, tolik seriálů se úspěšně restartuje.“

„Vím, že Matt LeBlanc (role Joey) nechce tuto otázku ani slyšet, ale možná bychom si o tom mohli promluvit,“ pokračoval Aniston. Aniston zdůraznila, že opětovné setkání přátel je otázkou, která nikdy nezmizí. „Než se tato show skončila, lidé se ptali, jestli se vrátíme,“ řekla. Po odchodu z Přátel Aniston pokračuje v úspěšné filmové kariéře – pravděpodobně jedinou bývalou hvězdou série, která tak učinila.

Foto: profimedia

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.