Alita není jen skvělá astroložka, ale také žena, která své zkušenosti sbírá na dalekých cestách. Aby ale naši čtenáři nepřišli o další předpověď – posílá nám astrologický pozdrav ze slavného indického města Rishikesh.

Citlivé období partnerských vztahů

Po úplňku ve Vahách nastává opět období osvobozování, odevzdávání a ukončování… Tentokrát ve velmi citlivé a křehké oblasti partnerských a celkově mezilidských vztahů. Dýchejme skrze srdce a s každým výdechem se osvobozujme od nejrůznějších blokací a omezení, bránících energii mezi námi a světem volně proudit. Odpouštějme a propouštějme, aby mohl vzniknout prostor pro něco zcela nového: partnerství nového věku založené na skutečně hlubokém porozumění, přátelství, respektu, toleranci…

Zkuste začít znovu

Především v momentě novu ve Vahách, který nastane přesně 19. 10. ve 21.13, bude lepší pobývat spíše o samotě, srovnat si mužskou a ženskou energii v sobě, uklidnit se a hluboce procítit svou aktuální vztahovou situaci. Zavřít oči, podívat se dovnitř a získat odpovědi na své otázky… Váhy souvisí též s uměleckým a estetickým přístupem – jejich prostřednictvím proudí do našich životů krása, soulad a harmonie. Podívejme se pozorně a vnímavě kolem sebe: co již není s námi v souladu a nepůsobí nám hluboké potěšení můžeme v klidu odložit. Může se to týkat dekorativních předmětů, nábytku, oblečení… Úklid ve skříni je tedy v této fázi roku nejefektivnější. Prociťme si nejen svůj vztah k lidem či zvířatům, ale také ke svým přístrojům a věcem každodenní potřeby. Ač se nám to bude možná zdát zpočátku poněkud nezvyklé, zkusme jim vyjádřit lásku a vděčnost za to, že nám tak trpělivě slouží.

Po dvanácti letech končí tabu!

10. 10. vstupuje planeta Jupiter do znamení Štíra a nastává tak velmi zajímavé roční období hlubokého a intenzivního zkoumání těch nejhlubších a nejskrytějších zákoutí našich bytostí… Po dvanácti letech budeme opět příležitost k věnování pozornosti tabuizovaným tématům, kterými jsou především smrt a sexualita, dostane se nám též možností uzdravit mnohá zranění a traumata z minulosti. Přiznejme si tedy, že například v oblasti sexuality a intimity můžeme mnohé zlepšit a zkvalitnit a obraťme se k Jupiteru a prosbou o pomoc a podporu, obzvláště s dlouhodobě se táhnoucími problémy. Poté již stačí jen pozorně sledovat, v jaké podobě se tento božský léčitel, učitel a zasvěcovatel objeví a co nám nabídne….

Je čas vyřešit dlouhodobé problémy

27. 10. se s Jupiterem ve Štíru spojí i Slunce a budeme si tedy moci výše uvedené skutečnosti dobře uvědomit. V tyto dny budeme obzvláště inspirováni k hlubší práci na sobě. Otevřou se nám nové možnosti a příležitosti k pochopení a tím i řešení dlouhodobě táhnoucích se potíží. Štír je spojen s pohlavními a rozmnožovacími orgány, tedy s částmi těla, které obvykle před světem a často i sami před sebou pečlivě skrýváme… Hluboké léčení a uzdravování této citlivé oblasti můžeme vědomě zahájit například právě nyní: za prvé tím, že se rozhodneme ke změně. Teprve poté nám Jupiter skutečně požehná a dobrodružný a fascinující proces sebepoznání může začít!

Foto: Profimedia.cz

Nadšená a zkušená profesionální astroložka, cestovatelka, umělkyně a vizionářka. „Baví mě vědomě utvářet svůj život a inspirovat k tomu i ostatní."