On-line deník ŽenyDívky.cz vám ve spolupráci se společností Braun přináší soutěž o zbrusu nový výkonný epilátor Braun Silk-épil 5. Zažijte pohodlí při epilaci jako nikdy předtím!

Braun představil nový Braun Silk-épil 5, díky kterému můžete dát sbohem dnům, kdy vás trápí pichlavé strniště, a naplno si užívat čas s oslnivě hebkými nožkami. Určený je především pro mladé dívky, které s epilací teprve začínají. Díky speciálním vlastnostem usnadňuje epilaci, která je mnohem pohodlnější.

V oblasti správného holení nohou panuje řada mýtů. Na trhu existuje nepřeberné množství metod a široká nabídka produktů. Výběr toho správného řešení tak může mnohdy mladým ženám pěkně zamotat hlavu. Značka Braun, jeden z předních výrobců epilátorů na světě, dlouhodobě pomáhá ženám najít tu nejemnější a zároveň nejpohodlnější metodu holení, se kterou docílí dokonalého vzhledu své pokožky. Díky tomu pak mohou trávit méně času úpravou svého zevnějšku a věnovat více času aktivitám, které je naplňují.

Mladé ženy mají většinou rozvrhy plné školy, tréninků, povinností a kamarádů. Péče o vzhled by se tam měla hladce vměstnat, čím jsou však výsledky rychlejší, tím snadněji se mohou vydat zpět ke svým přátelům a za dalšími zážitky. Pouze jedno použití nového Braun Silk-épil 5 jim zaručí až čtyři týdny hladkých nohou.

● Celkem čtyřicet pinzet zvládne odstranit i zcela malinko chloupky.

● Vysokofrekvenční masážní systém stimuluje pokožku pro ještě komfortnější zážitek.

● Nástavec pro začátečnice holí a epiluje jedním tahem pro jemnější pocit při epilaci.

● Otočná hlavice se přizpůsobuje křivkám vašeho těla pro lepší kontakt s pokožkou.

● Systém Wet & Dry umožňuje používat epilátor i ve vaně či ve sprše. Teplá voda uvolní
pokožku a epilace je pohodlnější.

Se správným použitím epilátorů Braun je odstraňování chloupků prakticky bezbolestné, jednoduché a pohodlné. Je to ideální způsob pro ty, kteří chtějí dosáhnout bezchybných výsledků v pohodlí vlastního domova,“ říká Adam Boulding, zodpovídající za vývoj produktů ve společnosti Braun, a doplňuje „přístroj Braun Silk-épil 5 disponuje unikátním systémem čtyřiceti pinzet a vysokofrekvenční masážní stimulací. Jedná se tak o jedinečné řešení problému s chloupky, které má nejenom výsledky, ale zároveň je dostupné kdykoli.“

 

Vyhrajte svůj kousek na ŽenyDívky.cz! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na webu Braun.

Soutěžit můžete do čtvrtka 16. listopadu do 23:59 hodin.

Jedna výherkyně se může ještě před Vánoci těšit na nový Braun Silk-épil 5!

[not_logged_in]

Tato soutěž je určená pouze pro registrované a přihlášené uživatelky/e. Pro zobrazení soutěžního formuláře se prosím .

[/not_logged_in]

[restrict]

[formidable id=39]

[/restrict]

Kompletní pravidla soutěže a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.