Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary nabízí divákům nejen pestrou přehlídku filmů, ale také bohatý doprovodný program. Jedním z lákadel byla letos i módní přehlídka Beáty Rajské, která se uskutečnila jako součást slavnostního eventu české kosmetické firmy Dermacol. Na přehlídkovém molu se kromě známých osobností modelingu předvedla i Natálie Jirásková, dcera moderátorky Ivy Kubelkové, která večerem provázela.

Věhlasná návrhářka Beáta Rajská prezentovala ve Varech na Tržní kolonádě celkem 22 modelů z nové kolekce, která nese název Stay Gold – Stay Star. „V kolekci dominují hlavně zlatá, černá a bílá barva, považuji je za velmi nadčasové a univerzální. Uvidíte spoustu kousků, které lze nosit jak s teniskami do práce, tak s lodičkami na večírek, právě proto, abych ukázala, že každý kousek může být stálicí šatníku a může být všestranný,“ osvětlila Rajská.

Noblesní a ženské modely představily známé osobnosti modelingu jako Andrea Bezděková, Taťána Makarenko, Kristýna Schick či Karolína Mališová, která je zároveň tváří české kosmetické značky, podobně jako moderátorka Iva Kubelková, jejíž dcera Natálie se na mole předvedla po boku zkušených modelek. 

„Jsem tváří Dermacolu už více než 16 let. Celá rodina propadla péči o pleť i tělo. Když Dermacol přibral do kampaní mou dceru Natálku, splnil se jí dětský sen. Nyní společně připravujeme kampaň na vlasovou kosmetiku, která navíc podporuje růst vlasů,“ nadšeně hodnotila Kubelková spolupráci s českou kosmetickou značkou, jež je díky svým produktům úzce spjatá také s filmovým průmyslem.

 

Foto: Archiv Dermacolu