Alita Zaurak mi dnes poslala další zprávy z nebe a netajila se tím, že období, které nás čeká, bude vážně „síla“. Shodly jsme se ale, že to, co se děje, má svůj velký význam a známá astroložka mě nakonec uklidnila, že podle jejích výpočtů se blíží uvolnění a klid pro nás pro všechny. Tak tedy s chutí do toho a za chvíli bude líp!

Slunce vstoupilo do znamení Štíra 23. 10. ve 13.22 a nastává období transformace a rozkladu, osvobozování se od všeho, co už do našich životů nepatří, co s námi nesouzní. Období Štíra je též vhodné k řešení dlouhodobých táhnoucích se potíží.

Vyslechněte poselství uplynulého roku

V tomto roce je celé toto mysterium ještě umocněno „loučením Jupitera“, jenž se ve znamení Štíra nalézá jednou za dvanáct let, od října 2017. Vstup Jupitera do sousedního Střelce nastává 8. 11. a do tohoto dne budeme moci získat jakési obzvláště intenzivní zasvěcení či shrnutí důležitých sdělení a vhledů či prožitků, které k nám přicházely po celý uplynulý rok. Někteří zažíváme ne úplně jednoduché období, orientujme se však více do sebe, na svou vnitřní moudrost a sílu a dovolme si skutečně se oprostit od všeho na čem jsme lpěli. Možná už teď zahlédneme příslovečné „světlo na konci tunelu“! Pokud ještě stále jakoby „nic nevíme“, počkejme si na spojení Merkura s Jupiterem 29. 10. Prostředník Merkur nám jistě rád „přeloží“ Jupiterova sdělení. Důležité je se upřímně zeptat na to, čemu opravdu nerozumíme…

Úplněk přinese osvobození v lásce

Od 8. 11. se naše reality skutečně začnou rozsvěcovat, záležitosti se začnou uspořádávat a budeme lépe rozumět předchozím „podivným“ událostem a prožitkům…

Úplněk nastává 24. 10. v 18.45. Luna v Býku je v přesném spojení s Uranem  svoboda v lásce, odpoutání od škodlivých emočních vazeb. Prociťme si ve stavu uvolnění, jak jsme na tom s vlastní hodnotou, nakolik se skutečně máme rádi. Ač to nemusí být příjemné, podívejme se vnitřním zrakem i do svého dětství, do věku kolem sedmi let, kde se tyto kvality vlastně zakládaly. Dejme si dost lásky a péče nyní, ač jsme to doposud z nějakých důvodů nedělali.

Slunce ve Štíru ve spojení s Venuší se zase dost nemilosrdně věnuje našemu konkrétnímu milostnému a sexuálnímu životu. Slunce a Luna, Býk a Štír jsou protiklady jen zdánlivé  ve chvíli klidu, kterou si jistě dokážeme v tento mocný magický den najít, můžeme vše propojit a svůj milostný život během celého následujícího roku značně prohloubit a zharmonizovat… Položit si otázku „Jak se cítím“, vyžaduje někdy opravdu odvahu, ale jen tak se v této oblasti posuneme dále…

Klidu bude předcházet velká očista

Od úplňku do novu (24. 10. – 7. 11.) se ještě budeme čistit  tentokrát jde o čištění opravdu hluboké, takže vytáhněme kostlivce ze skříní raději dobrovolně. Štír nás nabádá k tomu, abychom používali nadlidskou vůli  někdy se prostě musíme pustit do toho, do čeho se celý rok nechtělo.

Po novu skutečně přijde značná úleva  kromě kýženého vstupu Jupitera do Střelce zažijeme 9. 11. krásný trigon Venuše ve Vahách s Marsem ve Vodnáři. Po opravdu dlouhodobém, možná i vyčerpávajícím napětí a provokacích se mužský a ženský princip nádherně srovnají, vyrovnají a my zažijeme tolik potřebnou pohodu!

Venuše se do Vah vrací ze Štíra 31.10. a spočine zde, v místě své vlády, až do 2. 12.; my zase budeme mít energii a náladu na zkrášlování a zušlechťování svých realit. Také se vyladí a projasní mnohé vztahové situace.

Mars se ještě do 16. 11. zdrží ve Vodnáři, kde nám dává sílu a impulsy ke změnám a svobodnějšímu životu. Ve znamení Ryb Mars získává mnohem poklidnější, jaksi ženštější, podobu  pomůže nám uvolnit se a skutečně si užívat života tady a teď…

Přátelé, nastávající období není jednoduché, nicméně nesmírně užitečné. Pojďme ho vědomě prožít a svým způsobem si ho i užít. Prostě Štíru vstříc!

Mnoho radosti!

Foto: depositphotos/agsandrew

Nadšená a zkušená profesionální astroložka, cestovatelka, umělkyně a vizionářka. „Baví mě vědomě utvářet svůj život a inspirovat k tomu i ostatní."