Dětské ručky jsou neposedné, to ví každý rodič. Jejich pravá moc se ale naplno ukáže při krmení, kdy jejich „ťapání“ do misky často způsobí nehodu a místo pokrmu v bříšku, má dítě obsah misky v tom lepším případě na tričku, v tom horším na hlavě. Bayby proto přichází s ideálním pomocníkem na cesty, i na doma – uzavíratelnou miskou s přísavkou a lžičkou BFS 6504 a BFS 6505.

Jídlo bez pohybu a na jednom místě

Doba neustálého praní bryndáčků a ucintaného oblečení je minulostí. Dětská miska Bayby je vybavena protiskluzovou gumovou přísavkou, která zabraňuje jakémukoliv pohybu po stole. Hodí se jak na domácí krmení, tak na cesty. Její nespornou výhodou je těsnící víčko, které zabraňuje vylití pokrmu při převozu. Je tak na čase se na výlety s malými raubíři těšit, a ne se stresovat zapatlanou taškou od vylitého jídla.

 

Lžička vždy připravena

Někdy spěch předčí zdravý rozum, a pak i ten nejzodpovědnější rodič zapomene plastové příbory pro krmení mrněte na stole v kuchyni. S miskou od Bayby se to ale stát nemůže.  Její víčko totiž bylo navrženo se speciální přihrádkou na lžičku, takže bude vždy po ruce, připravena uspokojit i to nejhladovější bříško v okolí. A to i v případě, pokud je si mlsný jazýček ratolesti žádá něco teplejšího. Misku lze používat k ohřevu v mikrovlnné troubě.

Atraktivní design

Je možnost vybírat mezi dvěma barevnými variantami, modrou a fialovou. Atraktivní design je zpestřen obrázky zvířátek, které udrží pozornost i nejneposednějšího dítěte. Celý set je zdravotně testovaný a neobsahuje Bisphenol-A.