Koncem června navštíví Prahu britská spisovatelka Sharon J. Bolton. Nositelka nejprestižnější žánrové ceny Dagger in the Library je významnou autorkou nakladatelství Domino. V Praze představí novinku Temné říční proudy, čtvrtou knihu z mezinárodně úspěšné série s vyšetřovatelkou Lacey Flintovou.

Temné říční proudy

Sharon J. Bolton je jednou z nejvýznamnějších autorek současných britských krimirománů. Dlouhodobě se těší velmi vysokému hodnocení čtenářů i kritiků. Důkazem je i ocenění Dagger in the Library, které každoročně uděluje Asociace spisovatelů krimi tomu autorovi, který „poskytl čtenářům největší potěšení“. Sharon Bolton ho získala v roce 2014.

V České republice má autorka stabilní základnu čtenářů a fanoušků. Hodnocení jejích knih na čtenářských serverech dlouhodobě přesahuje devadesát procent, což je naprosto výjimečný úkaz. Novinka Temné říční proudy je její šestou česky vydanou knihou. Setkáváme se zde opět s vyšetřovatelkou Lacey Flintovou, kterou čtenáři znají již z předchozích třech románů – Už mě vidíš?Volavka a Tak to je, tak to bude.

S českými čtenáři se autorka setká 26. června od 17 hodin na autogramiádě v knihkupectví Knihy Dobrovský v Praze na Václavském náměstí, více informací naleznete na stránce události.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.