Etnosvět se během dvou let od otevření stal velmi oblíbenou a vyhledávanou restaurací. Svědčí o tom i prestižní ocenění od TripAdvisor (Certifikát výjimečnosti 2017) a vítězství v anketě gastronomického průvodce Restu, kdy Etnosvět vyhrál Skokana roku a zároveň zvítězil v kategorii vegetariánských restaurací. S naším webem ŽenyDívky.cz máte jedinečnou šanci vyhrát poukázky na skvělé jídlo a nevšední zážitek v podobě vegetariánských pokrmů do této neobyčejné restaurace.

Etnosvět není populární jen u vegetariánů. Cestu si sem našli také milovníci masa, kteří se přesvědčili o tom, že vegetariánské jídlo nemusí být jen nudné a bez chuti, ale že může být luxusním fine diningovým zážitkem. Delikátní speciality ze všech koutů světa, připravované mezinárodním týmem najdete jen pár kroků od stanice metra I.P. Pavlova na Praze 2.

V restauraci vás čeká výběr ze tří různých obědových menu nebo celodenní stálé menu à la carte. Samozřejmostí je kvalitní nabídka vín a drinků. Pro hosty jsou navíc přímo před restaurací vyhrazená místa pro parkování.

Pestrý výběr po celý den

Do Etnosvěta můžete přijít na pracovní oběd, schůzku s kamarádkou nebo jen na rychlý a kvalitní oběd. Přízemí restaurace nabízí nový koncept obědů pod vedením zkušeného izraelského kuchaře – Noam Arie Darom. V denním obědovém menu nechybí polévka, výběr z hlavních chodů (salát, těstoviny/risotto/gnocchi, „masové“ jídlo – např. sojové maso po burgundsku) nebo sladká tečka v podobě výtečného dezertu. Pochutnat si můžete i na domácí, ve vlastní peci pečené pizze. A pokud vás denní menu neosloví, není nic jednoduššího, než nahlédnout do à la carte menu, které je nově dostupné i přes obědy. Vaší pozornosti by neměly uniknout speciality, jako například Veganský tataráček nebo Ořechový Wellington. Z aktuálních sezonních novinek vyzkoušejte Podzimní talíř (sýr halloumi, dýně, hummus z červené řepy), Houbové pappardelle nebo Hruškový crumble.

Degustační menu

Nemůžete se rozhodnout, co dřív z pestrého menu ochutnat? Vyzkoušejte osmichodové degustační menu. Nově si můžete vybrat mezi vegetariánskou a čistě veganskou variantou. Pro opravdové gurmány je tu i možnost párování jednotlivých chodů s vínem.

Poukazy do restaurace Etnosvět v hodnotě 1000 Kč mohou vyhrát tři soutěžící.

Nápovědu najdete na www.etnosvet.cz.

Soutěžit bylo možné do pátku 23. 2. do 23:59 hodin.

Výherci: 

Petra Sirůčková
Michaela Novotná
Milan Řezáč

 

Kompletní pravidla soutěže a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.