Zimní období je pro naši pleť velmi náročné. Pleť v zimě potřebuje jinou péči než v létě. Přechody z tepla do zimy, mráz, vítr,  vlhkost – to vše dává naší pokožce „zabrat“. K nejvíce zatěžovaným partiím patří rty, obličej a ruce – už jen proto, že v zimě zůstávají nezakryté. Neklesejte však na mysli, přírodní kosmetika Ziaja přináší kompletní řešení ochrany vaši pokožky pro vás i celou rodinu.

V mrazivých dnech je potřeba dbát na dostatečnou hydrataci a podpořit ochrannou vrstvu pokožky. Ideálním pomocníkem je například krém na obličej s olivovým olejem, který dokonale regeneruje, hydratuje a zklidňuje podráždění pleti. Rty nejlépe ochráníme balzámem na rty, který zabraňuje nadměrnému vysoušení a zmenšuje sklon k popraskání, zejména v koutcích. Zapomínat nesmíme ani na pravidelné mazání rukou, které v zimě trpí i v rukavicích. Krém na ruce s kozím mlékem posílí i nehty a zmírní jejich lámání a třepení.

Zapojte se do  soutěže s kosmetikou Ziaja a vyhrajte jeden ze tří balíčků v hodnotě 529 korun , které jsou napěchované těmi nejúčinnějšími produkty pro ochranu vaši pokožky v zimních dnech.

Každý balíček obsahuje: Pleťový krém Přírodní Oliva, Balzám na rty Kakaové máslo, Krém na ruce Kozí mléko, Maska na ruce Přírodní oliva, Mast Přírodní oliva, Tělové máslo Arganový olej, Tělové mléko Kokos

Soutěžit můžete do středy 10. 1. 2018 do 23:59 hodin.

[not_logged_in]

Tato soutěž je určená pouze pro registrované a přihlášené uživatelky/e. Pro zobrazení soutěžního formuláře se prosím .

[/not_logged_in]

[restrict]

[formidable id=47]

[/restrict]

Kompletní pravidla soutěže a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

1 komentář

  1. Krásná výhra kterou bych určitě využila už jsme tu měli před Vánoci-20°c Hrůza

Comments are closed.