Mám milence, již tři čtvrtě roku. Jsem s ním denně v kontaktu, vídáme se jednou za týden. On je ženatý a já v rozvodovém řízení. Mám ho ráda a nejraději bych ho měla pro sebe již navždy. Cítím, že je to muž mého života. On se však asi nikdy nerozvede. Chci si s ním o tom promluvit, na druhou stranu se bojím, že o něho přijdu. Co mám dělat? Veronika

Milá Veroniko, je to složitá situace. Zkuste sama odhadnout, zda je onen muž připravený si s vámi o všem promluvit. Pokud se však sám k celé situaci ještě nevyjádřil, byla bych opatrná a spíše vše jen pozorovala. Záleží totiž opravdu jen na vás, zda jste připravena o něho v případě jeho negativní odpovědi přijít. Na druhou stranu, alespoň budete vědět, na čem jste. Některé ženy „randí“ s ženatými muži dlouhé měsíce. I roky. Na konci však většina z nich stejně zůstane doma. To jsou statistiky. Ale jsou mezi nimi i světlé výjimky, které v sobě najdou sílu radiálně situaci vyřešit. A já vám přeji, ať je ten váš případ, pokud si přejete, mezi nimi.

Máte pro paní Veroniku vlastní radu? Napište do komentářů.

Potřebujete sami poradit? Napište Martě na marta.medilkova@centrum.cz

Foto: Depositphotos/IuriiSokolov

Je Gestalt koučem a zabývá se dále studiem Gestalt terapie. Praktikuje aromaterapii a má ráda, když může svým dotekem pomoci lidem při jejich cestě ke zdraví a celkové harmonii, proto pracuje s technikou AromaTouch. S radostí se také podílí na projektu Rozšířená rodina. Ve volném čase cvičí jógu, čte odbornou literaturu zaměřenou převážně na osobní růst, ráda píše, cestuje, má ráda kulturu a umění.