Dobrý den, rád bych se zeptal (asi věčné otázky), jak mám vybrat spodní prádlo pro svou přítelkyni? Díky za odpověď. Tom


Pěkný den, Tome. Z vaší otázky je vidět, že chcete udělat své přítelkyni radost. Upřímně: moc vám nedoporučuji vybírat prádlo sám bez ní jako milé překvapení. Nemuselo by to dopadnout dobře. Zkuste koupit své přítelkyni dárkový šek – dárkovou poukázku na nákup prádla ve značkových prodejnách s prádlem. To je dnes možné a běžné.

Dárkový poukaz je ideální pro muže, kteří chtějí obdarovat své blízké kvalitním spodním prádlem, ale neznají velikost a střih a nechtějí šlápnout vedle. Vaše přítelkyně ocení dárkový poukaz, který si  necháte z eshopu poslat domů nebo si ho můžete zakoupit v některém značkovém obchodě. Například Triola má na výběr dva typy – 500 Kč nebo 1000 Kč.

A pak si spolu udělejte čas a zajděte společně do vybrané prodejny. Nákup a zkoušení si oba užijete, vy budete moci k výběru barvy, materiálu i fazóny říct své, přítelkyni uvidíte v několika modelech a sám poznáte i její vkus a požadavky na prádlo. Jako bonus k výběru si můžete k nákupu objednat služby profesionální stylistky, která se vám oběma bude věnovat individuálně. Bude to velmi příjemně strávený čas, to mi věřte.

Potřebujete poradit například s výběrem vhodného prádla? Napište paní Žanetě svůj dotaz a ona vám pomůže váš problém vyřešit.

Foto: ČTK/WAVEBREAK/Wavebreak Media LTD

Profesionální stylistka prádla z Triola a.s. Na ŽenyDívky.cz pro vás připravuje módní poradnu.