Buďme upřímní, ne každý je zrovna mistr v nakupování dárků. Fantazie skomírá a hlavně obdarovávaní jsou pěkně nároční. Co s tím? My vám poradíme!

Vánoce jsou svátky míru a klidu, ale musíme se nejprve propracovat náročnými přípravami, které nás leckdy pěkně vynervují. Mezi ně samozřejmě patří i dárky pro naše drahé. Upřímně, nejlepší je, když sami naznačí, co by jim udělalo radost, ale to se děje málokdy. No a pokud máme v příbuzenstvu lidi, jako byla moje teta Lidu, které se vlastně asi nikdy nelíbil žádný dárek, je každá rada drahá. Já jsem před pár lety objevila kouzlo vánočních balíčků, které kupuji, když jsem v úzkých a opravdu nevím coby. Možná to zní banálně, ale zatím to vždycky klaplo, protože kosmetikou nebo dobrým dlabancem ještě nikdy nikdo nepohrdl.

I muži mají své dny…

Pro mě je tedy nejtěžší nakupovat pro muže, které mám ráda, ale neznám je natolik, abych věděla, která kniha případně lístky na fotbal, je potěší…

Letos mě zaujaly minimalistické i větší (podle chuti investovat) balíčky od Hradeckých delikates, co třeba Český česnek v olivovém oleji, ať to má grády. A myslím, že pokud chcete investovat kapku víc, není od věci Fitness Náramek HuaweiiA čistě neutrální balíček je určitě Kazeta Men+Care Clean Comfort.

Malé slečny

Pokud nechcete do dětí vašich příbuzných investovat hromady peněz, zkuste to s nějakými oblíbenými drobnůstkami. Třeba malé slečny rozhodně ocení kosmetiku. A ty větší určitě ocení Vánoční balíček s řasenkou a oční linkou.

Pro tchýni

No přiznejme si, že tchýně a další členky rodiny, jako tetičky, které skoro neznáme… se obdarovávají velmi těžce. Zvolte tedy něco neutrálního, kde neurazíte a podarujete věcmi, které prostě využije každý… snad.

Pro kámošky

Kamarádkám se naděluje dobře, ale ne vždycky si je člověk jistý, co by jim udělalo radost. I tady zafungují stylové balíčky. Případně samozřejmě dárková poukázka…

Foto: 132402116/AlexNosenko

Léta se věnuje nejstarší medicíně světa ajurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem.