Máte pocit, že všichni ostatní mají více sexu než vy? Je vaše vnímaná sexuální aktivita stále nižší? Není se čemu divit! Průměrné množství sexu v současnosti pořád klesá. Méně, než polovina lidí má v dnešní době sex alespoň jednou týdně!

Moderní doba výrazně snižuje sexuální aktivitu

Nejnovější data z Velké Británie ukazují, že v dnešní době v průměru výrazně klesla míra pohlavního styku. Tento pokles vysvětluje dle mnoha odborníků několik hlavních faktorů. Největší “zabiják” sexu je ale jasný – moderní doba.

Nedostatek pohlavního styku nejvíce postihuje lidi v polovině života. Pokles sexuální aktivity je nejvíce výrazný mezi skupinou lidí nad 25 let. Odborníci definují tuhle skupinu jako muže a ženy po založení svých rodin, ve vyšším věku často bojují s péčí o děti, prací a odpovědností vůči rodičům nebo příbuzným, kteří stárnou.

Máme řešení!

Partneři nebo singles v současnosti mohou využít různé způsoby, jak znovu nastartovat sexuální život. Pokud nepatříte mezi lidi často střídající partnery nebo milence, máte na výběr některý z ověřených a diskrétních sexshopů.

Moderní sexshopy nabízí desítky položek nejrůznějšího tovaru a zboží online. Erotické pomůcky pro muže nebo ženy můžete nakoupit přesně dle vašich potřeb. Používání sexuální hračky explicitně neznamená, že váš partner není dost dobrý milenec. Je to jedna z nejčastějších mylných představ, kterou lidé o erotických pomůckách mají.

Hrdina a zachránce vztahů

Nejvyhledávanější erotickou pomůckou je bezesporu vibrátor. Před pár desetiletími by vlastnictví nepřiznala žádná žena (nebo muž). Dnes je to spíš opačně. Ne jednomu páru právě erotické pomůcky, jako například párový vibrátor zachránily celý vztah! Začlenění sexuálních hraček může posílit vztah a sexuální uspokojení každého, kdo je otevřený a respektuje své nebo partnerovy touhy.

Do prodejny nebo z domu?

Je jen na vás, jestli nakoupíte v kamenném obchodě nebo přes online sexshop. Většina e-shopů ale k nabídce poskytuje kompletní informace, popisy a recenze produktů (včetně produktových videí). Nákup tedy proběhne 100 % diskrétně, včetně doručení. Nákup tedy vyřešíte online, pohodlně a jednoduše.