Pokud zvažujete změnu zdravotní pojišťovny, máte do konce března čas vybrat si tu pravou. Porovnejte si, jaké výhody vám jednotlivé pojišťovny nabídnou. Pro nastávající maminky i ty, které už mají miminko doma, nabízí například Česká průmyslová zdravotní pojišťovna nadstandardní příspěvky.  „Dlouhodobě patří k našim nejoblíbenějším produktům Manažerka mateřství, kde nabízíme příspěvek až 1500 korun. Když se k tomu připočte pětistovka nabízená v rámci programu Zdravé dítě a tisícovka pro Ženu po porodu, lze u České průmyslové zdravotní pojišťovny získat až 3000 korun. Pokud jde o těhotné ženy a maminky, jsme nejštědřejší ze všech zdravotních pojišťoven,“ komentuje příspěvky tisková mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny Elenka Mazurová.

Příspěvek na vyšetření, pomůcky i cvičení

ČPZP v rámci výše uvedených produktů přispívá například na nadstandardní vyšetření, masáže, plavání, kurzy pro těhotné a psychoprofylaktickou přípravu k porodu. Dále je možné příspěvek využít na cvičení pro děti do dvou let, edukační kurzy pro matky s dětmi, kosmetické přípravky k péči o dítě, monitor dechu, chůvičky, odsávačky nosních hlenů, pomůcky na kojení dětí, cvičení pro ženy.

Zpátky do formy

Ať už řešíte poporodní kila, nebo se chcete dostat do formy po vánočních svátcích, využijete příspěvek 700 korun v rámci programu Pravidelný pohyb třetí největší zdravotní pojišťovny v Česku. Program je určen pro ženy i muže od 19 let a k jeho čerpání stačí předložit doklad o zakoupení permanentky na sportovní aktivity v hodnotě nejméně 1500 korun.

Zaregistrujte se u do konce března

Pokud jste rozhodnuti zdravotní pojišťovnu změnit, měli byste to stihnout do konce března. U České průmyslové zdravotní pojišťovny je možná přeregistrace jednoduše online nebo osobně na kterékoliv ze 111 poboček po celé České republice.

Tex a foto: Ing. Elenka Mazurová

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.