Léto je neodmyslitelně spojené s filmovými i hudebními festivaly. Je to příležitost, jak rozehrát malou módní šarádu a předvést umění stylingu i poklady šatníku. Zároveň je ale nutné, aby oblečení bylo pohodlné. Připravili jsme pro vás několik outfitů na nejrůznější letní chvilky…

Do kina nebo na sraz

Pokud se chystáte přes den do kina nebo na sraz s přáteli a chcete, aby vám bylo pohodlně a zároveň jste nepůsobily jako šedé myšky, zkuste to s výraznou kombinací barev a crazy teniskami:

Pruhy znovu v hledáčku

Pruhovaná móda se v různých časových smyčkách pořád vrací. Tenhle outfit je inspirován námořnickým stylem a hodí se na den i na večerní akce. Obměnit můžete boty – pokud chcete zaujmout, zkuste to s pruhovanými stylovkami, ale jestli preferujete pohodu, přezujte se do tenisek.

Jemný retro look

Retro nebo chcete-li vintage módní styl je pořád trendy, tak proč na festival nesáhnout po lehkých šatech s bohatou sukní v tomto proudu? Jako doplněk jsme zvolili nápaditou kabelku a pohodlné metalické boty.

V slavnostnějším duchu

Když je třeba zazářit na after party stále se držte jednoduchosti, i tak můžete vypadat velkolepě. Vsaďte na áčkové, pudrové šaty se zvonovými rukávy, Asií inspirované boty a praktickou metalickou kabelu, kam schováte vše potřebné na celý večer.

Foto: pixabay.com/Free-Photos; archiv firem

Léta se věnuje nejstarší medicíně světa ajurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem.