Jägermeister odstartoval velký letní lov, který na podzim završí velkolepá party. Cílem projektu je „ulovit“ mladé nadějné umělce s výjimečnými nápady. Mimořádnou příležitost se zviditelnit tak dostanou ti, kdo nezůstávají na půl cesty a nebojí se dotáhnout věci do konce.

Kampaň se rozběhla už v květnu, kdy se na YouTube a na sociálních sítích představili ambasadoři akce: DJ a hudební producent Jakub Strach, známý jako NobodyListen a designer Zbyňek Štandera, který milovníky originální módy obléká do streetwearového oblečení My Dear Clothing.

Oba už si našli tři nejtalentovanější kandidáty z oborů, v nichž se sami prosadili. V nových video spotech nyní nabádají fanoušky, aby se zapojili do hlasování a v každé oblasti zvolili toho nejlepšího.

NobodyListen představil tři mladé hudebníky jménem Calin, Indigo a Kyle Junior. „Společně s Jägerem už toho mám hodně za sebou. Díky týhle spolupráci jsem rozjel sérii party Addict, natočil videoklipy, nahrál album. Jsem rád, že teď můžu pomoct splnit sen někomu dalšímu. Těším se, že budu u zrodu nové hudební kariéry,“ říká DJ NobodyListen.

Zbyněk Štandera zvolil tři mladé kreativce, kteří se točí kolem streetwearové módy. O vítězství v jeho kategorie budou bojovat návrháři Marie, AiM – Michaela a Jakub Ra. „Tyto tři jsem vybral, protože mají neuvěřitelný talent, jsou do své práce zapálení a nepřestávají lovit. Všichni stojí teprve na začátku cesty a mně udělá mi radost, když se mi podaří jim trochu pomoc. Prosadit se v našem oboru fakt není jednoduchý,“ vysvětluje Zbyněk.

S účastníkem, který ve své kategorii získá nejvíce hlasujících, pak jeho ambasador během léta vytvoří společný projekt. Jak se práce na jejich projektech vyvíjí, budete mít možnost sledovat na sociálních sítích.

Velký letní lov vyvrcholí na začátku října velkolepým mejdanem, kde ambasadoři a vítězové obou kategorií představí svá společná díla. O lístky na tuhle nezapomenutelnou akci pouze pro zvané můžete celé léto soutěžit na sociálních sítích. Do slosování o vstupenky se automaticky zařadí i každý, kdo v průběhu června pošle hlas svému favoritovi.

Nyní mají tři soutěžící šanci vyhrát 1l lahev Jägermeistera. Soutěžit bylo možné do 24. června 2018.

Nápovědu najdete zde.

Výherci: M. Píková, L. Stefanovská, V. Žáková

Foto: Facebook/Jägermeister

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

2 KOMENTÁŘE

  1. Džegra jak s manželem říkáme milujeme Manžel dostal ke kulatinám větší lahvičku od vnuka tak si sem tam dáme štamprličku ale zásoba dochází a tak budeme určitě fandit tomuto projektu Džegr je skvělý

Comments are closed.