Jsou svůdné, nepřehlédnutelné a stále trendy. Sláva matných rtěnek s příchodem podzimu opět roste a budou slušet i vám. Objevte svůj perfektní odstín, třeba v rozšířené nabídce oblíbených barev na rty Revlon Ultra HD Matte Lipcolor. 

Sametový mat

Častým nedostatkem matných rtěnek je to, že rty vysušují a způsobují nepříjemné stahování. I to je jednou z věcí, proč se barvy na rty Ultra HD Matte Lipcolor od legendární americké značky Revlon (koupíte v drogerieích parfumeriích  Rossmann)

těší takové popularitě – rty zanechávají hydratované a sametově jemné. Jejich nošení si budete užívat i díky neodolatelné vůni našlehaného vanilkového krému a manga.

Odstín přímo pro vás

K původním sedmi odstínům, které byly uvedeny v loňském roce a zahrnovaly tóny nude, vínové, syté červené i romanticky růžové, nyní přibývá dalších sedm úchvatných novinkových barev. Vaše rty tak bude moci zdobit intenzivní růžová, trendy hnědé tóny i na podzim perfektní tmavě fialová.

Matné rty ve třech krocích

K tomu, aby matná rtěnka vypadala na vašich rtech dokonale, nepotřebujete um make-up artisty. Stačí znát pár šikovných triků. Prvním krokem je příprava rtů. Pro opravdu profesionální výsledek je třeba je zbavit šupinek, které by jinak způsobovaly nerovný vzhled. Pokud chcete, aby vám rtěnka na rtech vydržela ještě o něco déle, rty obkreslete a vyplňte konturovací tužkou. Třetím, posledním a zároveň nejdůležitějším krokem, je aplikace rtěnky. Barvy na rty Ultra HD Matte Lipcolor mají měkký a dostatečně přesný aplikátor, takže bude nanášení snadné a precizní. Pro sametově matný efekt postačí jedna tenká vrstva.

Foto: pixabay.com/Starkvisuals

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.