Špičkový rockový umělec se i tento rok vrací do České republiky. Letos přijede své fanoušky potěšit do Ostravy. Arénou se rozezní jeho pecky jako Summer of 69, Run to you, 18 Till I die, It’s only love nebo Somebody. Už 29. listopadu!

Nejvýraznější zpěvák a skladatel poprockové hudby osmdesátých a devadesátých let má na kontě celou řadu multiplatinových alb, kterými si získal fanoušky po celé zeměkouli. Modré džínsy, bílé tričko a elektrická kytara v ruce, jsou charakteristiky muzikanta, který svými skladatelskými kousky dokázal obsadit přední příčky hitparád a jehož muzikantské kvality jsou nesporné.

Na zpěvákově připravovaném turné zazní nejen výběr historicky nejzásadnějších skladeb z jeho bohatého repertoáru. Adams představí také písně ze svého posledního alba Get Up! Podobně jako u většiny hitů, které Bryan Adams zatím složil, i většinu písní z téhle desky vytvořil se svým dlouholetým spolupracovníkem Jimem Vallancem.

Producentem desky je proslulý Jeff Lynne, který produkoval písně kapelám a hudebníkům jako jsou The Beatles nebo Paul McCartney. Jádro desky tvoří z části nádherné pomalé balady, ale i svižnější rockové songy. Na své si tak přijdou romantici i vyznavači energických hitů. Vstupenky právě v prodeji. Více na www.arena-vitkovice.cz.

Foto: profimedia

Redaktorka časopisu Sedmička a webu Ženydívky.cz. Má ráda literaturu, dokumenty, přírodu a procházky starou Prahou.