Přítel, otec, bratr, dědeček nebo třeba kamarád. Všechny je máme rády, všem jim chceme udělat co největší radost. A to zejména v případě, kdy se neúprosně blíží jejich narozeninový den a vy se čím dál tím více stresujete tím, čím je potěšit. Proto pro vás máme skvělé tipy na dárky pro muže k narozeninám, se kterými zaručeně zabodujete.

Netradiční dárky pro muže k narozeninám, které v sobě snoubí překvapení, radost i zábavu, nabízí e-shop Manboxeo.cz. Jedná se o bytelné dřevěné bedny, které musí obdarovaný otevřít přiloženým páčidlem. A protože jsou zatlučené pevně, užije si opravdové páčení. Takový způsob otevírání bude velká zábava nejen pro něj, ale i pro všechny, co páčení přihlížejí. S takovým dárkem tedy zabodujete i na oslavě.

Prémiové obsahy

A jaký obsah bedny Manboxeo se hodí jako narozeninový dárek pro muže? Velmi oblíbená je například dárková bedna s páčidlem pro gurmána. Pokud je nějaký muž ve vašem okolí milovníkem staročeských specialit a tradičních pochoutek, pak bude tento dárek tím pravým. Spousta mužů také holduje pivu, nechte je tedy ochutnat i speciální druhy a příchutě. Dárkový box pro pivaře nabízí široký výběr pivních speciálů a výtečné pochoutky k tomu.

Další skvělou volbou na originální dárek pro muže k narozeninám je i bedna s páčidlem pro whiskaře, která kromě lahve jeho oblíbeného alkoholu nabídne také fascinující houpací sklenice, břidlicové podtácky, kostky k ochlazení nápojů a několik výtečných dobrot. Není to typ, který by si potrpěl na alkohol? Možná mu uděláte radost výběrovou mletou kávou a čokoládovo-kávovými specialitami, jaké obsahuje dárkové balení pro kafaře.

Sladký narozeninový dárek pro muže

Protože každý muž je uvnitř tak trochu stále malým klukem, určitě ho potěší i box s páčidlem plný sladkostí. Najde v něm typické západní sladkosti značek Reese’s, Hershey’s, Jelly Bean nebo Nerds. A v případě, že je spíše na čokoládu, taková bedna pro muže plná čokolády v něm vzbudí opravdovou vlnu nadšení. Kvalitní mléčná čokoláda od německých mistrů zmizí během chviličky.

A když muži nechcete jako narozeninový dárek dávat jídlo či pití? Pak se zaměřte na jeho koníčky. V sortimentu e-shopu Manboxeo.cz najdete také box pro muže fitkaře, ve kterém se skrývají ty nejlepší proteinové dobrůtky, aminokyseliny, nakopávače a další nezbytnosti pro každého svalovce. A pokud raději než v posilovně tráví čas u vody, zvolte dárkový box Manboxeo pro rybáře. V něm najde návnady, nástrahy a krmení od prověřeného českého výrobce.

Široká nabídka dárků pro muže, ženy i děti

Z prémiových obsahů si jistě každý vybere. Dárková bedna s páčidlem se dá navíc ještě ozdobit 3D čísly, motivy nebo dokonce fotografiemi. Navíc k ní zdarma můžete nechat přiložit i osobní vzkaz. Dárek pro muže k narozeninám, ale i dárek pro ženu nebo pro dítě vyřešíte na Manboxeo.cz.