Vlastně to není vůbec složité. Je jen potřeba zjistit, jaké ženy muži chtějí. A namíchat jim ten správný „koktejl přitažlivosti“. Udělali jsme průzkum mezi muži v našem okolí a zjistili následující…

U mužů hraje primární roli v hodnocení partnerky zrak. Takže na první pohled půjde především o váš vzhled. Muži si všímají několika, pro ně důležitých, ukazatelů:

Věk: Obecně dávají muži přednost mladším partnerkám, které by se mohly stát potencionálně matkami jejich dětí. Nejatraktivnější je věk mezi 20 a 30 lety.

Vzhled: Velký význam má hmotnost. Dobře nakročeno máte ve chvíli, kdy máte vyšší poměr pasu a boků a vaše figura připomíná přesýpací hodiny. Plusem jsou pevná ňadra, krásné vlasy, zdravá pleť i zuby a příjemná vůně.

Až na druhý pohled začnou řešit vaše chování… S tím vám pomůžou následující rady:

Vysílejte správné signály. Muži netouží po příliš emancipovaných a dominantních ženách, které je strčí do kapsy. Podvědomě je lákají spíše submisivní gesta, kterými dáte najevo, že jste křehká, jemná bytost hledající pomoc a ochranu.

Buďte zdravě sebevědomá. To, že budete navenek působit křehce, neznamená, že musíte být plná komplexů a mindráků. Tím si muže nezískáte. Zdravá dávka sebevědomí mužům jednoznačně imponuje. A pokud vám chybí, zapracujte na jeho získání, dá se to naučit.

Obdivujte ho.  Muži jsou ješitní a milují pochvalu za všech okolnostní. Nemusíte pět ódy od rána do večera, ale občas zkuste ocenit třeba to, že vám s něčím pomohl, vzal si hezkou košili nebo spravil kapající kohoutek. Je to jednoduché. Jediné čeho nemají muži nikdy dost, je zájmu o vlastní osobu.

Smějte se. Nestěžujte si na všechny a na všechno, mužům se kňourání protiví. Nikdo po vás nechce, abyste se přetvařovala, když je vám ouvej, ale zkuste vidět na všem spíš to dobré a na muže se co nejvíc usmívejte. Jak se cítíte ve společnosti pozitivního člověka vy?

Máte pocit, že je toho na vás trochu moc? Věřte, že vaše snaha se vám bohatě vrátí a muži vám budou ležet u nohou.

Foto: Profimedia.cz

Šéfredaktorka časopisů POPCORN, Top dívky a webu ŽenyDívky.cz.