Praha, 12. 2. 2019 – Ohřívání stravy jak na cestách, tak v domácnosti, kompatibilnost se všemi kojeneckými lahvemi, rovnoměrný a rychlý ohřev.

Těmito specifikacemi se pyšní unikátní ohřívač kojeneckých lahví Car/Home BBW 2010 od Bayby, který zajišťuje pohodlné cestování s dítětem, aniž by mělo hlad.

Při cestování jako doma

Podle průzkumu lidé stráví přesně čtyři roky a jeden měsíc v automobilu. Ať už se jedná o rodinné cestování na dovolenou, nebo běžné mateřské pojížďky s dítětem za nákupy či k lékaři, ratolest nedbá, kde se zrovna nachází. Když má hlad, jednoduše se ozve. Pro řešení těchto situací navrhla značka Bayby elektrický ohřívač kojeneckých lahví a dětských pokrmů BAYBY BBW 2010, který byl speciálně uzpůsoben jak pro ohřívání dětské stravy doma, tak v automobilu. Kromě klasického napájení do zásuvky disponuje totiž adaptérem do zásuvky zapalovače ve vozidle (součást balení). Po zapojení stačí přístroj přepnout z domácího použití na použití ve vozidle.

Ohrivacka Bayby BBW2010

Ohřeje příkrmy ve skle

Ohřívač dokáže rovnoměrně a velmi rychle ohřát jak všechny typy kojeneckých lahví, tak dětské příkrmy ve skleničkách. Klasické lahve stačí pohodlně vložit do nástavce pro ohřívání, na menší pak lze použít přibalený redukční kroužek. Pro ohřívání příkrmů ve skleničkách je určen nástavec na dětské příkrmy. 

Ohřev probíhá rovnoměrně a na ideální teplotu, takže nehrozí, že by se dítě při konzumaci popálilo. Doba ohřevu záleží na množství, konzistenci a počáteční teplotě příkrmu. 

Ohrivacka Bayby BBW2010

Rychle osvojitelný systém

Práce s ohřívačem je pro uživatele velmi snadná, a rychle se s ním sžije. Do přístroje stačí vložit lahev či příkrm (s příslušným nástavcem) a nalít vodu pomocí přiložené odměrky (poměr množství vody vs. typ stravy naleznete v návodu). Světelná kontrolka pak uživatele informuje informovat, že přístroj pracuje. Jakmile je vše ohřáto na požadovanou teplotu, přístroj se automaticky vypne.

Ohrivacka Bayby BBW2010
Ohrivacka Bayby BBW2010
Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.