Podzim je tady a lidé už pomalu přemýšlí, čím by svým blízkým udělali radost pod stromečkem. Ačkoli je času ještě dost, štěstí přeje připraveným. Krásným šperkem chybu nikdy neuděláte a hodí se opravdu pro každého. Inspirovat se můžete novou podzimní kolekcí české klenotnické značky ALOve.

Kolekce Darlings

Pes, sova či motýl aneb Kolekce plná rozkošných zvířátek. Vybírat si lze náramky a náhrdelníky s jemným řetízkem z bílého, žlutého nebo růžového zlata, kterým dominuje přívěsek ve tvaru zvířete, jež je vám blízké nebo vás svým způsobem symbolizuje.

Kolekce Letters

Nechte se unést do světa magických písmen, která mají speciální význam. Vyberte si náramek nebo náhrdelník s přívěskem s iniciálou, v níž je ukryto třeba jméno milované či blízké osoby. Jedná se o jednoduchá písmena, a to co je za nimi, víte jen vy.

Kolekce Angels

Kolekce je vytvořena pro každého, kdo věří v sílu andělů. Samostatná andělská křídla mají hlubokou symboliku. Své nositele ochrání, ale zároveň zdobí, a tak se luxusní zlaté šperky s diamanty a symbolickým přívěskem inspirovaným andělskými křídly stanou jak oblíbeným módním doplňkem, tak zároveň talismanem.

Kolekce Bonbons

Prsteny z kolekce Bonbons patří k těm nejvýraznějším a nejbarevnějším šperkům české klenotnické značky. Vytvořte si svůj vlastní nenapodobitelný styl a podlehněte kráse barevných prstenů s drahými kameny, které se dají perfektně spojovat a kombinovat. Kolekce nabízí prsteny ve třech barvách zlata – bílé, žluté a růžové s různobarevnými drahokamy.

Kolekce Dots

Ideální volba pro každou ženu, která miluje minimalistické šperky s drahými kameny a diamanty. Náhrdelníky a náramky ve třech základních barvách zlata v kombinaci s bílými nebo černými diamanty, safíry anebo rubíny jsou dokonalou tečkou za každým outfitem.

Kolekce Make a wish

Každý z nás v něco věří a něco si přeje. Proč tuto víru nepodpořit krásným šperkem? Pořiďte svým blízkým talisman, který se zároveň stane módním doplňkem. Kolekce je dostupná ve třech barvách zlata; ozdobené jsou symboly, jako je poštovní obálka – posel dobrých zpráv, lotosový květ – symbol čistoty, čtyřlístek – talisman pro štěstí a další.

Kolekce Symbols

Už z názvu vyplývá, že půjde o šperky inspirované mysticismem starodávných výjimečných symbolů. Který z nich je pro vás ten pravý? Kolekce nabízí moderní šperky s populárními symboly, které v sobě skrývají tajemství, sílu a víru jako jsou například nekonečno, křížek či měsíc.

Kolekce Exclusive diamonds

Klasické jemné šperky zdobí buď jeden výrazný briliant, anebo jsou poseté množstvích menších diamantů. Tato kolekce nabízí prsteny, přívěsky i náušnice, které jsou vhodné pro každodenní nošení, ale v noci přitom svou majitelku rozzáří neodolatelným třpytem, a tak doplní třeba i večerní šaty.

Text: -tya-

Foto: archiv

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.