V jednoduchosti a jemnosti je krása, to je takové univerzální pořekadlo, které platí i v módě. Pokud chcete být svůdná a přitom decentní, zvolte decentní odhalení…

Někdy si člověk říká, že v módě není co odhalovat, když se ohlédneme zpátky, máme pocit, že tu bylo opravdu vše. Některé trendy nebo inspirace ale stojí za oprášení. Třeba odhalená ramena – obě, jedno, jak je vám milé. Působí to decentně, ale zároveň velmi svůdně, protože se nejedná o velké odhalování, ale jemné naznačení. Můžete mít maxi šaty až na zem a k tomu odhalené jedno rameno a bude to mít leckdy větší efekt než ultramini a hluboký dekolt až k pupíku.

Můžete to zkusit jako Rita Ora, s černými šaty, odhaleným ramenem a minimalistickou červenou kabelkou, která rozbíjí černý monolit.

To Kylie Jenner sáhla po dlouhém khaki overalu, ne její vyzývavý styl nezvykle decentním, overal dává vyniknout jejím hezkým ramenům, takže dobrá trefa…

Rebelka Miley Cyrus si tentokrát „vystačila“ jen s pruhovaným svetrem popadlým na jedno rameno a upřímně vypadala víc sexy než, ve svých vyzývavých modelech.

Julianne Moore má na módu čich a vždycky má styl, její asymetrické šaty na jedno rameno jsou decentní a ona v nich působí jako dokonalá dáma.

 

Naše tipy:

Foto: Profimedia; archiv firem

Léta se věnuje nejstarší medicíně světa ajurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem.