V zahraničí už je dobře známý, u nás o něm vědí především kulturisté. Řeč je o proteinu, tedy bílkovině, která napomáhá růstu svalů, udržení štíhlé linie nebo rychlejší regeneraci po fyzické námaze. Mýlkou je, že jej potřebují jen sportovci. Potřebujeme jej všichni, aby naše tělo mohlo fungovat bez toho, že musí čerpat zdroje v nějakých skrytých zásobách v těle, které tím vyčerpává.

S nedostatečným příjmem bílkovin se setkáváme poměrně často, především u osob s nadměrnou hmotností, kteří se snaží hubnout držením nevyvážených diet a u lidí, kteří nejedí maso, ani jim nechutnají mléčné výrobky. Platí tedy, že na dostatečný příjem bílkovin musí hledět nejen kulturisté a sportovci, ale všichni, kdo chtějí žít zdravě a cítit se fit. To platí i pro děti.

O téhle jeho důležitosti ví i česká společnost Emco, a tak na náš trh nedávno uvedla novinku – ořechové tyčinky s proteinem. Vyzkoušejte příchuť čokoláda a mandle, karamel či arašídy s arašídovým máslem.

Vsaďte do svého jídelníčku potraviny bohaté na bílkoviny. Po sladkém budete mít brzy hlad, zatímco protein vás hezky zasytí. Doporučená cena 40g proteinových tyčinek je 24,90 Kč.

Soutěžit můžete do středy 9. května 2018 do 12:59 hodin.

Velký balíček nových tyčinek (cca 30 – 35 kusů) může vyhrát 10 soutěžících. Pozor! Soutěž je pouze pro registrované.

 Nápovědu najdete zde.

Výherci: Z. Turňová, K. Zakopalová, M. Němčanská, Š. Petrovická, A. Hugová, B. Doubková, E. Tomášková, M. Myslivečková, S. Fričová, M. Šafránková

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

2 KOMENTÁŘE

  1. Moc děkuji za výhru, jsou moc dobré. Včera výhra dorazila.

Comments are closed.