Trendem současnosti je minimalismus, přirozenost, návrat k přírodě a snaha dělat pro sebe to nejlepší. Dáváme zkrátka přednost kvalitě, ať už jde o jídlo, péči o své zdraví i krásu. Proto se stále více lidí zajímá o složení výrobků, které pro svůj každodenní život používají. Pokud jde o péči o vlasy, chceme produkty bez zbytečných škodlivých přísad a sázíme na složení s přírodními složkami. Přesně těmto požadavkům odpovídá nová řada vlasové péče Syoss Pure bez silikonů, minerálních olejů a umělých barviv. Díky ní získáte krásné vlasy jako ze salonu a příjemný pocit.

Syoss Pure je první řada poskytující profesionální výsledek, která využívá své odborné zkušenosti ze salonu a nabízí čisté a jednoduché produkty pro péči o vaše vlasy. Neobsahují žádné škodlivé složky, jako jsou silikony, minerální oleje nebo umělá barviva. Zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí. Kvalitu produktů potvrzují certifikáty Eco Label a ECARF, kterými jsou označovány produkty, jež minimalizují množství alergenů a mají snížený dopad na životní prostředí během celého životního cyklu. Obaly produktů jsou navíc vyrobené z 25 % recyklovatelných materiálů.

Vaše vlasy potřebují, aby se lidé za nimi otáčeli – nic víc a nic míň! Zvolte si proto pro péči o své vlasy takovou variantu, která bude vyhovovat jejich kvalitě a potřebám. Syoss Pure nabízí tři varianty – Syoss Pure Smooth pro uhlazení, Syoss Pure Fresh pro svěžest a Syoss Pure Volume, která dodá vlasům objem. Každá z variant je k dispozici jako micelární šampon a nezatěžující balzám. Varianta Syoss Pure Smooth pro uhlazené vlasy navíc obsahuje regenerační masku, která je určena pro normální až nepoddajné vlasy.

Micely jsou mikroskopické molekuly, které na sebe jako magnet přichytí z vlasů všechny druhy nečistot, včetně zbytků stylingu nebo kožního mazu. Vlasy přitom čistí velice jemně a snadno se smývají. Všechny produkty řady Syoss Pure mají přírodní a lehkou ženskou květinovou vůni čerstvých hrušek, grapefruitů a fialek, která se pak po kontaktu s vodou mění na aroma jemných frézií, lilií a melounu.

Portfolio řady Syoss Pure:

  •  Syoss Pure Fresh Šampon (500 ml) pro normální vlasy
  •  Syoss Pure Fresh Balzám (500 ml) pro normální vlasy
  •  Syoss Pure Volume Šampon (500 ml) pro nomální až jemné vlasy
  •  Syoss Pure Volume Balzám (500 ml) pro normální až jemné vlasy
  •  Syoss Pure Smooth Šampon (500 ml) pro normální až nepoddajné vlasy
  •  Syoss Pure Smooth Balzám (500 ml) pro normální až nepoddajné vlasy
  •  Syoss Pure Smooth Regenerační maska (300 ml) pro normální až nepoddajné vlasy

O společnosti Henkel

Společnost Henkel působí celosvětově s vyrovnaným a diverzifikovaným portfoliem produktů. Díky silným značkám, inovacím a technologiím zastává Henkel vedoucí postavení na trhu jak v spotřebitelských, tak průmyslových odvětvích. V oblasti lepidel je Henkel divize Adhesive Technologies celosvětovým lídrem na trhu v rámci všech průmyslových segmentů. V oblastech Laundry&Home Care a Beauty Care je Henkel na vedoucích pozicích na více trzích a v kategoriích ve světě. Společnost byla založena v roce 1876 a má za sebou více než 140 úspěšných let. V roce 2017 dosáhla obratu ve výši 20 mld. eur a upravený provozní zisk přibližně ve výši 3,5 mld. eur. Tři nejvýznamnější značky jednotlivých divizí – Loctite, Schwarzkopf a Persil spolu vygenerovaly tržby v hodnotě více než 6,4 mld. eur. Henkel zaměstnává více než 53 tisíc lidí po celém světě, kteří spolu tvoří velmi různorodý tým, který spojuje nadšení, společné hodnoty, silná firemní kultura a zájem vytvářet udržitelné hodnoty. Jako uznávaný lídr v oblasti udržitelnosti je Henkel na předních příčkách v mnoha mezinárodních indexech a hodnoceních. Prioritní akcie společnosti Henkel jsou kótovány na německém akciovém indexu DAX. Více informací naleznete na stránce www.henkel.com.

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

 

Foto: pixabay.com/StockSnap