Módní kalendář je plný událostí, naprostou topkou ve fashion světě jsou ale týdny módy! Diktát trendů pro podzim a zimu 2019 proběhl v polovině února na jedné z největších módních show na světě – na New York Fashion Week!

Objevil se zde každý, kdo ve světě módy něco znamená, ať už jako divák anebo účinkující. Celých sedm dní bylo ve znamení přehlídky odvážných a trendy kreací nejen od módních návrhářů, ale i od návštěvníků, odchozených kilometrů na módních molech, a také kilogramů zpracovaných pečujících a stylingových vlasových prostředků od značky Tresemmé.

A co by nemělo chybět ve vašem šatníku letos na podzim a v zimě?

Povzneseme se ke kosmické stříbrné, která si přitom stále zachovává ordinérnost využitelnou pro běžné nošení. Trendy barvami budou i nadále léty prověřené stálice černá, bílá a královsky modrá v kombinaci se živými barvami tónů žluté, růžové či zelené!

Posledních deset let je jedním z hlavních vlasových partnerů značka TRESemmé. Za přispění této profesionální vlasové kosmetiky zde vznikají i žhavé vlasové trendy. Ty se na podzim 2019 ponesou v jednoduchém a hladkém stylu culíků. Nosit se dají téměř jakkoli – oživené řetízky, volně vlající nebo s neposednými prameny.