Když se v Americe vyhlašovala anketa, které slavné muže by ženy (ve věku 20 – 30 let) chtěly do postele, asi se čekal trochu jiný výsledek… Pojďme se podívat, kteří sexy krasavci se probojovali do žhavé „TOP 5“ a hlavně proč!

Na téhle rozsáhle anketě je nejzajímavější, že slavní zajíčci jako třeba zpěváci Justin Bieber nebo Harry Styles, kteří mají velkou podporu sociálních sítí, těžce pokulhávají za „staršími pány“ – tedy herci po čtyřicítce nebo spíše po padesátce. Ti totiž americké dámy rajcují mnohem více!

Brad Pitt je jednička

Slavný americký herec vypadá pořád skvěle – sexy figura, udržovaný obličej, osobitý styl. Už je mu ale úctyhodných 54 let a ženy po něm přesto šílí. Jeho image neuškodil ani skandální rozvod s Angelinou Jolie, při kterém byl označen za nezodpovědného alkoholika.

Co na něm ženy rajcuje: Má oči, pro které se vraždí. Je rebel a zároveň působí důvěryhodně. V posteli musí být vynalézavý…

Zlobivý Johnny Depp

Johnny je dokonce ještě o rok starší než Brad a upřímně zub času už na něm také trochu zahlodal, ale ženy po něm stále šílí. Za sebou má skandální rozvod s bisexuální Amber Heard a opustil svou dlouholetou partnerku Vanessu Paradis, se kterou má dvě děti, takže je je jasné, že úplný klaďas to nebude. Prý rád propadá do osidel alkoholu a drogy také poznal důvěrně. Psychicky na tom moc dobře není, prý propadá do depresí a také do záchvatů vzteku. Přesto je úctyhodná „dvojka“.

Co na něm ženy rajcuje: Má styl a nebude s ním nuda. Je to rebel a má neskutečně sexy oči.

Domácký Hugh Jackman

Pohledný Australan, který letos dovrší padesátku, působí jako sympaťák, rodinný typ a člověk, který si na skandály vážně nepotrpí. Největší emoce vzbuzuje jeho manželství s o dvanáct let starší Deborou. Jejich manželství trvá dlouhá léta a mají spolu dvě děti. A i když Deborah vypadá výrazně starší a zřejmě nezapadá do škatulky „manželka filmového idola“ herec ji zjevně miluje a o rozchodu neuvažuje. Největším trápením solidního Australana je rakovina kůže, která se mu už několikrát vrátila.

Co na něm ženy rajcuje: Je sexy, ale přitom nepůsobí jako rebel. Když někoho miluje, nikdy ho neopustí. Byla by radost s ním vychovávat děti.

Sexy kluk z pláže Chris Hemsworth

Jediným „mladíčkem“ slavné pětky je další Australan – herec Chris Hemsworth (35). I ten žije, už osm let, v příkladném manželství s hereckou kolegyní Elsou Pataky. Vychovávají spolu tři děti. I když ho zbožňují desítky tisíc fanynek z celého světa, žádné skandály se kolem něj nikdy nevyskytly. Působí jako sympatický beach boy.

Co na něm ženy rajcuje: Mohl by mít každou, ale je věrný své ženě a krásně o ní mluví. Vzbuzuje respekt a musí s ním být bezpečno. Za svou lásku by se byl ochoten poprat. V posteli to s ním musí být divoké.

Osamělý hrdina Keanu Reeves

I když už se ve filmech zdaleka neobjevuje jako dřív, ženy ho pořád zbožňují. Na osudu amerického herce s indiánskými kořeny je něco tajemného. Už jako mladíček měl drsnou zkušenost se smrtí, když se předávkoval jeho velký kamarád River Phoenix. Keanu se z jeho smrti prý léta nemohl vzpamatovat a uzavřel se hodně do sebe. To ještě umocnilo, když jeho snoubenka Jennifer porodila mrtvou dceru a po pár měsících v těžkých depresích sama spáchala sebevraždu. Poté dostala hercova sestra Kim rakovinu – tenhle boj se mu s ní podařilo vybojovat. Ale stal se z něj introvertní tulák, který nelpí na majetku a ačkoli je vždy ochotný pomoci, na něj samotného se „paní Štěstěna“ neusmívá…

Co na něm ženy rajcuje: Je tak nádherný a tak smutný. Zaslouží si štěstí! Ženy s ním touží sdílet jeho osamělý osud…

Foto:ČTK/AP/Silvia Izquierdo;  profimedia

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Napište svůj komentář
Vaše jméno