Když se v Americe vyhlašovala anketa, které slavné muže by ženy (ve věku 20-30 let) chtěly do postele, asi se čekal trochu jiný výsledek… Pojďme se podívat, kteří sexy krasavci se probojovali do žhavé „TOP 5“ a hlavně proč.

Na téhle rozsáhlé anketě je nejzajímavější, že slavní zajíčci, jako jsou třeba zpěváci Justin Bieber nebo Harry Styles, kteří mají velkou podporu sociálních sítí, těžce pokulhávají za „staršími pány“ – tedy herci po čtyřicítce, nebo spíše po padesátce. Ti totiž americké dámy rajcují mnohem více!

Brad Pitt je jednička

Slavný americký herec vypadá pořád skvěle – sexy figura, udržovaný obličej, osobitý styl. Už je mu úctyhodných 54 let, ale ženy po něm přesto šílí. Jeho imagi neuškodil ani skandální rozvod s Angelinou Jolie, při kterém byl označen za nezodpovědného alkoholika.

Co na něm ženy rajcuje: Má oči, pro které se vraždí. Je rebel a zároveň působí důvěryhodně. V posteli musí být vynalézavý…

Zlobivý Johnny Depp

Johnny je dokonce ještě o rok starší než Brad. Upřímně zub času už na něm také trochu zahlodal, ale ženy po něm stále šílí. Za sebou má rozvod s bisexuální Amber Heard; opustil svou dlouholetou partnerku Vanessu Paradis, se kterou má dvě děti, takže je jasné, že úplný klaďas to nebude. Prý rád propadá do osidel alkoholu, drogy také poznal důvěrně. Psychicky na tom moc dobře není, prý upadá do depresí a také do záchvatů vzteku. Přesto je úctyhodná „dvojka“.

Co na něm ženy rajcuje: Má styl a nebude s ním nuda. Je to rebel a má neskutečně sexy oči.

Domácký Hugh Jackman

Pohledný Australan, který letos dovrší padesátku, působí jako sympaťák, rodinný typ a člověk, který si na skandály vážně nepotrpí. Největší emoce vzbuzuje jeho manželství s o dvanáct let starší Deborou, to trvá již dlouhá léta a mají spolu dvě děti. A i když Deborah vypadá výrazně starší a zřejmě nezapadá do škatulky „manželka filmového idola“, herec ji zjevně miluje a o rozchodu neuvažuje. Největším trápením solidního Australana je rakovina kůže, která se mu už několikrát vrátila.

Co na něm ženy rajcuje: Je sexy, ale přitom nepůsobí jako rebel. Když někoho miluje, nikdy ho neopustí. Byla by radost s ním vychovávat děti.

Sexy kluk z pláže Chris Hemsworth

Jediným „mladíčkem“ slavné pětky je další Australan – herec Chris Hemsworth (35). I ten žije, už osm let, v příkladném manželství s hereckou kolegyní Elsou Pataky. Vychovávají spolu tři děti. I když ho zbožňují desítky tisíc fanynek z celého světa, žádné skandály se kolem něj nikdy nevyskytly. Působí jako sympatický beach boy.

Co na něm ženy rajcuje: Mohl by mít každou, ale je věrný své ženě a krásně o ní mluví. Vzbuzuje respekt a musí s ním být bezpečno. Za svou lásku by se byl ochoten poprat. V posteli to s ním musí být divoké.

Osamělý hrdina Keanu Reeves

I když už se ve filmech zdaleka neobjevuje tak, jako dřív, ženy ho pořád zbožňují. Na osudu amerického herce s indiánskými kořeny je něco tajemného. Už jako mladíček měl drsnou zkušenost se smrtí, když se jeho velký kamarád River Phoenix předávkoval. Keanu se z jeho smrti prý léta nemohl vzpamatovat a uzavřel se hodně do sebe. To se ještě umocnilo, když jeho snoubenka Jennifer porodila mrtvou dceru a po pár měsících v těžkých depresích sama spáchala sebevraždu. Poté dostala hercova sestra Kim rakovinu – tenhle boj se mu s ní podařilo vybojovat. Stal se z něho introvertní tulák, který nelpí na majetku a ačkoli je vždy ochotný pomoci, na něho samotného se „paní Štěstěna“ neusmívá…

Co na něm ženy rajcuje: Je tak nádherný a tak smutný. Zaslouží si štěstí! Ženy s ním touží sdílet jeho osamělý osud…

Foto:ČTK/AP/Silvia Izquierdo;  profimedia

Léta se věnuje nejstarší medicíně světa ajurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem.