Všechny novopečené maminky mají v raných týdnech života svého dítěte plné ruce práce. Jedné věci ale musí věnovat speciální pozornost. Dokonalé čistotě lahviček či jiných potřeb ke kojenecké výživě. Ideálním pomocníkem pro tyto účely je sterilizátor.

Neopomenout vyčistit a sterilizovat dětské nádobí je jedním z alfa a omega kroků ke zdraví vašeho dítěte. Pokud byste tak nečinily, mohlo by dojít k podráždění žaludku, následným průjmům, a tedy i nespokojenosti miminka. Po sterilizaci zůstává kojenecké nádobí naprosto bez bakterií. Naopak o ty „dobré bakterie“, které tvoří imunitu dítěte, se nemusíte bát, jelikož jsou součástí zdravé stravy, kterou dítěti podáváte. A jelikož jsou moderní technologie na vzestupu, existuje sterilizátor, který zároveň nabízí funkci vaření v páře. Jedná se o výrobek značky Bayby BBS 3020, a kromě sterilizace 6 kojeneckých lahví a doplňků najednou ve velmi rychlém čase – během 10 minut – nabízí i funkci ‚steam‘, určenou pro vaření pokrmů v páře, tedy pro nejzdravější vaření.

Párou vařená zelenina je ideální pro miminka, která začínají s pevnou stravou. Výhodou zmiňovaného přístroje je i kapacita. Nejenom, že připravíte pokrm dítěti, ale dokážete uvařit rovnou celé rodině. A to už leckterá maminka ocení.

Zuzka N. sterilizátor vyzkoušela a nemůže si ho vynachválit: „Uteklo 6 měsíců, co se Vojtík narodil a já se mohu podívat zpět a vyhodnotit a podat rady dalším maminkám. Dnes už je na trhu mnoho vychytávek pro maminky. Co mi nejvíce ušetřilo čas, byla sterilizace lahviček. Celý den kmitáte, stále připravujete mlíčka, čajíčky a večer na vás vyskočí spoustu neumytých a čekajících lahviček, dudlíků, šroubovátek, držáků. Co s tím? Nejdříve jsem používala horkou vodu, pak na rady kamarádek mikrovlnnou troubu, ale nikdy to nebylo ono. Stále hlídání, zkoušení a bez mého dobrého pocitu. Až mi jednou kamarádka poradila sterilizátor lahviček. Je to skvělý pomocník. Večer dám všechny lahvičky ke sterilizaci, jednoduše zapnu a po 10 minutách je vytahuji čisté, sterilní, i s dudlíky. Mam volný večer, mohu si číst, věnovat se manželovi, nemusím hlídat čas, prostě fajn chvilka s ověřeným pomocníkem. Moc se těším na další využití, až Vojtík začne jíst zeleninu a ovoce, kdy mu ji připravím v páře ve stejném přístroji, což si spousta maminek pochvaluje. Mám radost, že jsou na trhu dostupné tyto spotřebiče pro maminky, ušetří čas a jsou spolehlivé.“

Největší pomocník pro novopečené maminky BAYBY BBS 3020
Největší pomocník pro novopečené maminky BAYBY BBS 3020

 

Náš tip měsíce:

Dopřejte si elektrický sterilizátor značky BAYBY BBS 3020, který dokonale odstraňuje bakterie vysokoteplotní párou. Sterilizuje šest lahví najednou (během 10 minut). S přehledným displejem se snadno zorientujete v nabídce programů a naučíte se přístroj rychle ovládat. Pokud zrovna nebudete sterilizovat, můžete přístroj využít k vaření v páře.

Proč zvolit tento sterilizátor na kojenecké lahve?

  • dokonale odstraňuje bakterie vysokoteplotní párou
  • sterilizuje šest lahví i s příslušenstvím
  • rychlá sterilizace
  • možnost nastavení sterilizačního cyklu na 6 nebo 12 hodin
  • vaření v páře
  • LCD display

Více na www.bayby.cz