Pro hravé milovníky dobrodružství i děsivé hororové atmosféry byla vytvořena vysoce technologicky vyspělá hra, která se odehrává v tajuplném prostředí starého viktoriánského domu. Vezměte s sebou partnera nebo své přátele a přijďte vyřešit hlavolamy, které jsou jedinou možností, jak z tohoto světa hrůzy uniknout…

Odhalte tajemství starého domu

Starý viktoriánský dům na pražském Petrském náměstí byl skoro půl století opuštěný. Skrýval totiž tajemství tragického osudu jedné rodiny. Prokletému místu se všichni kolemjdoucí dlouho vyhýbali a nikdo se sem roky nenastěhoval. Váš úkol ve hře bude nelehký. Jako prvotřídní vyšetřovatelé paranormálních jevů budete muset přijít na to, co se v domě vlastně stalo a ještě z něj vyváznout živí a zdraví.

Nejpopulárnější hra v Evropě

Hra Dům duchů je inspirovaná špičkovými domy hrůzy v USA a její autoři se snaží faktor strachu vyvolat nejen zvuky nebo osvětlením, ale i osvědčenými paranormálními aktivitami i nejrůznějšími duchařskými technologiemi. Právě díky nim vás tato děsivá úniková hra nepřestane překvapovat a snad i proto se zařadila mezi ty nejlepší a nejpopulárnější v Evropě.

Pro začátečníky i pokročilé

Skvěle a do detailů propracovaná hra i její triky vám přinesou nezapomenutelný zážitek. A pokud byste měli s řešením logických úkolů menší potíže, bude vám kdykoliv k dispozici vstřícný průvodce – tzv. roommaster, který vám dá potřebnou indicii. Dům duchů se svou náročností řadí sice mezi středně obtížné hry, zvládnou ji ale i začátečníci. Maximální počet hráčů je 6 a během letošního léta organizátoři plánují tuhle „únikovku“ návštěvníkům zpřístupnit také v Liberci a v Ostravě.

Více na www.thechamber.cz.

Foto: profimedia

Redaktorka časopisu Sedmička a webu Ženydívky.cz. Má ráda literaturu, dokumenty, přírodu a procházky starou Prahou.