Druhá květnová neděle patří všem maminkám a pro vás je to ideální příležitost, jak se stát alespoň na jeden den dcerou roku. Za všechnu svou péči a lásku, kterou vás po celý život zahrnuje, si maminka zaslouží minimálně květinu. Co pro ni ale vymyslet dárek, na který jen tak nezapomene? Adrenalinový zážitek, luxusní oběd či večeři nebo wellness? Pročtěte si následují řádky a připravte své mamce ten nejlepší den.

Vezměte ji na nákupy a pořiďte si nové cool oblečení na „horečku sobotní noci“. Je jedno, jestli bude chtít tančit na osmdesátá léta nebo půjdete na koncert její oblíbené kapely. Důležité je, abyste alespoň na chvilku zapomněly na běžné starosti a užily si večer.

Sporty mum

Na kole zdolává ročně tisíce kilometrů, za zimu zvládne projet skoro všechna horská střediska, na zahradě má přidělané TRX a mohla by se hned přihlásit na bikini fitness? To si zaslouží pořádný odpočinek ve wellness centru. Připravte pro ni relaxační odpoledne se všemi procedurami, které pomohou zregenerovat tělo. Dopřejte si společnou saunu, masáž, zábaly a poté se naložte do vířivky se sklenkou sektu.

Šikovná maminka

Pokud je maminka tak trochu kutil a baví ji práce na zahrádce nebo má dokonce vlastní dílničku, určitě ocení, když se k ní přidáte. Zažijete při tom i spoustu legrace a vzpomínku na příjemně strávené chvíle vám bude připomínat společný výtvor. Jednoduše sestavit můžete třeba ptačí budku. Ta může symbolizovat i váš vztah – i když jste už vyletěla z hnízda, cestu domů si vždy najdete.

Den pro královnu

Připravte mámě den, kdy nebude muset vůbec nic dělat a bude o ni postaráno jako o královnu. Začněte vlastnoručně připravenou snídaní. Nechte se inspirovat vyhlášenými kavárnami a zkuste připravit například vejce Benedikt. Na dopoledne zamluvte vizážistku, která vás připraví nejen na váš den D, ale její triky a tipy využijete i při každodenním zkrášlování.

Holčičí večer

Každá z vás má už určitě za sebou nějaký ten „holčičí večer“, ale se svou maminkou jste ho určitě ještě nezažila. Nakupte kvalitní víno, připravte lehké jednohubky a popcorn. Základem je cítit se pohodlně, příjemně a odpočinutě. Vezměte si župany, umyté vlasy dejte do turbanu a začněte s rozmazlováním pleti. Zapomeňte na klasické pleťové masky, po jejichž nanesení nebudete moci další půlhodinu mluvit, aby se vám nerozdrobila všude okolo. Chytrá maska FOREO UFO vám zaručí v pouhých 90 vteřinách pleť, jako ze salónu. Maminky ocení intenzivní kolagenový shot obsažený v masce Youth Junkie Mask. Ta vyhlazuje a vyplňuje vrásky, čímž dodá pleti mladistvý vzhled.

Doporučená cena FOREO UFO je 7 490 Kč.

Na www.notino.cz nyní dostane k nákupu UFO dárek – sonický čisticí kartáček FOREO Luna Play v hodnotě 990 Kč.

foto: pixabay/Elkaaaaaaa

 

 

 

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.