/PR/ Jedinečný zážitek nabízí povlečení z nejnovější kolekce značky 4home. Když jednou vyzkoušíte heboučký materiál z mikroplyše nebo jemného mikroflanelu, už nikdy se jich nebudete chtít vzdát. Pokud právě přemýšlíte nad dárky pro vaše blízké nebo pro sebe, určitě do svého seznamu přání nezapomeňte dopsat povlečení.

Pokud stále bezradně bloumáte po obchodech a přemýšlíte, jak potěšit své blízké, nezoufejte. Přinášíme vám tip na opravdu skvělý dárek, který ocení téměř každý.

Nejnovější povlečení od značky 4home nabízí úžasnou relaxaci a pohodlí. Na výběr je hned několik druhů. Je jen na vás, jestli si vyberete jemný mikroflanel, nebo teplý mikroplyš – obě varianty určitě doporučujeme. Neobyčejným výběrem se můžete pokochat na www.4home.cz.

Náš super tip: nechte se unášet na vlnách jako opravdoví námořníci. Stále oblíbené a nadčasové pruhované povlečení Navy v dokonalém kontrastu čistě bílé s námořnickou modrou barvou. Kvalitní přijemný materiál vám zajistí poklidný spánek bez mořské nemoci.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.