Kosmetika patří mezi nejpopulárnější vánoční dárky – pod stromečkem ji najdou přibližně dvě třetiny z nás. Chcete-li jí potěšit i svého partnera (nebo jiného muže z okruhu vašich nejbližších), zapomeňte na nudné přípravky „vše v jednom“ a vyberte raději něco, co má opravdu šmrnc. S originální britskou kosmetikou Rockface, zjistí i váš protějšek, že dbát o sebe stojí opravdu za to!

Ať už váš partner patří mezi ty, kdo si vystačí s jedním sprchovým gelem k mytí těla, vlasů, uší… (a možná že nebýt vás, nedejbože i zubů), nebo si od něj naopak vy chodíte natajno „půjčovat“ jeho luxusní krém, tahle pánská kosmetika z Velké Británie si ho okamžitě získá nejen jedinečnou mužnou vůní se svěžími citrusovými a dřevitými tóny.

Značka Rockface, nově dostupná v síti dm drogerií, vyniká vysoce účinnými produkty s unikátním složením. V nabídce nechybí přípravky pro mytí a holení, antiperspiranty ani pleťová kosmetika. Obsahují netradiční přírodní ingredience, jako je tasmánský pepř nebo výtažky z cizrny a zelené kávy, které se starají o zdravý a svěží vzhled pokožky.

Navíc jsou bez parabenů, sulfátů, jsou šetrné k přírodě a „vegan friendly“ (neobsahují plastické mikročástice a lanolin) a samozřejmě nejsou testovány na zvířatech. Značka myslí dokonce i na muže s citlivou pletí, pro něž nabízí varianty bez parfemace a s maximálně jemným a šetrným složením.

Rockface rozhodně zaujme každého moderního muže – ať už zapáleného sportovce, nebo náročného elegána. A pro její stylový design pro ni i vy ráda uvolníte místo ve vaší společné koupelně…

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.